Viac o VW Caddy 5/7 miestny

INTERIÉR

Rádio a navigácia

Pre nový Caddy sú k dispozícii zariadenia najnovšej generácie: rádia "Audio", "Colour" a "Media", ale aj navigačný systém "Discover Media".

Konektivita

Externé dátové zariadenia, ako napríklad MP3 prehrávač, sa dajú pripojiť prostredníctvom USB konektora. Rozhranie pre mobilné telefóny ponúka aj ovládanie Bluetooth hands-free.

Hlasové ovládanie

S hlasovým ovládaním môžete ovládať funkcie telefónu, navigácie a audio systému bez toho, aby ste museli zložiť ruky z volantu.

Car-Net App-Connect

Pomocou tohto rozhrania môžete ľahko a bezpečne ovládať špeciálne aplikácie. Takto môže byť obraz z vášho inteligentného telefónu zobrazený na displeji rádia alebo navigačného systému1). S rozhraním
Car-Net "Guide & Inform" získate dodatočne optimalizované funkcie navigácie a aktuálne správy2).

1) Kompatibilné s technológiami MirrorLink™, CarPlay a Android Auto. Skontrolujte prosím, či je Vaše zariadenie kompatibilné s rozhraním Car-Net "App Connect". Využívanie rozhrania Car-Net "App Connect" je možné výhradne prostredníctvom Vášho mobilného telefónu. Zohľadnite prosím Vaše zmluvné podmienky s ohľadom na dátové a internetové pripojenie.
2) Dodáva sa v kombinácii s navigačným systémom "Discover Media". Od druhého roka sa dá objednať za príplatok.

Príprava pre mobilný telefón "Comfort"

Umožňuje pohodlné nabíjanie Vášho inteligentného telefónu prostredníctvom USB portu v odkladacom priestore. Bezdrôtové pripojenie k externej anténe zlepšuje signál vášho mobilného telefónu.

INTERIÉR

Vonkajšie spätné zrkadlá

Pre nový Caddy sa dodávajú elektricky nastaviteľné a vyhrievané vonkajšie spätné zrkadlá, ktoré sa po zamknutí vozidla automaticky sklopia.

Zadná časť

Špeciálny charakter získalo vozidlo vďaka novému dizajnu zadnej časti so spojlerom, oknom cez celú šírku dverí a do priestoru vystupujúcimi svetlami.

Strešné lišty

Strešné lišty sa dodávajú v čiernej alebo striebornej farbe. Opticky dotvárajú dizajn vozidla a predstavujú ideálny základ pre nadstavby, ako sú nosné priečky
a držiaky na rebrík. Strešné lišty môžu byť zaťažené maximálne so 100 kg nákladom.

Predná časť

Štyri chrómové lišty1), nový tvar krytov vonkajších spätných zrkadiel a výrazné predné svetlomety tvoria dokonalú prednú časť vozidla. Napriek tomu zostal nový Caddy tým, čím už predtým bol: maximálne viacúčelovým a praktickým vozidlom pre celú rodinu.

Bi-xenónové svetlomety

Na želanie dodávané bi-xenónové svetlomety zahŕňajú stretávacie aj diaľkové svetlá a cestu osvetľujú podstatne lepšie ako obyčajné halogénové svetlomety. Okrem toho sú typické nízkou spotrebou energie.

BEZPČNOSŤ

Airbagy

Nový Caddy prichádza s airbagom vodiča, spolujazdca a bočnými a hlavovými airbagmi už v sériovej výbave. Sériovo už od výbavy Trendline chránia v prípade bočného nárazu aj pasažierov na zadných sedadlách hlavové airbagy.

Brzdový asistent

Štandardne dodávaný brzdový asistent rozpozná, akou rýchlosťou stlačíte brzdový pedál. Pri reflexívnom alebo núdzovom brzdení rýchlo vytvorí plný brzdný tlak.

Multikolízna brzda

Štandardne dodávaná multikolízna brzda začne po náraze vozidlo spomaľovať, aby sa v ideálnom prípade vyhlo následnej kolízii1). Systém sa aktivuje, keď dva nezávislé senzory zaznamenajú náraz. Po krátkom zásahu brzdovej sústavy je automobil pozvoľna spomalený na rýchlosť 10 km/h, pričom vodič môže kedykoľvek nad vozidlom prevziať kontrolu.

Elektronický stabilizačný program

Vždy drží stopu. Elektronický stabilizačný program vrátane elektronickej uzávierky diferenciálu (EDS) zabráni vozidlu dostať sa do šmyku, pomocou kontrolovaných zásahov brzdového systému a riadenia motora. Antiblokovací systém (ABS) zlepšuje ovládateľnosť vozidla pri prudkom brzdení. Protipreklzový systém (ASR) umožňuje harmonický rozjazd a zrýchlenie na rôznych typoch povrchov vozovky.

CADDY GENERATION FOUR

Nezameniteľný dizajn

Nový Caddy Generation Four púta pozornosť nezameniteľným dizajnom, kvalitnými detailmi a exkluzívnymi doplnkami. Vďaka novým líniám a lesklej čiernej mriežke chladiča s tromi chrómovými lištami, získala predná časť výrazný športový vzhľad. Ako farbu karosérie môžete zvoliť napríklad aj temperamentný lak červená "Fortana". Medzi ďalšie prvky patria na želanie dodávané leštené 17'' disky z ľahkých zliatin Madrid a stmavené zadné svetlá.

Exkluzívny interiér

V novom modeli Caddy Generation Four na vodiča čaká praktický kokpit s novými dizajnovými prvkami, ako je dekoratívna lišta prechádzajúca cez celú komfortnú palubnú dosku a nástupné lišty z ušľachtilej ocele. Látkové poťahy "Kutamo" v prevedení Moonrock patria tiež k sériovej výbave vozidla. Súčasťou štandardnej výbavy je rádio "Colour" a balík konektivity. Pre zabezpečenie optimálnej konektivity sa na želanie dodávajú ďalšie systémy infotainment.

Komfort a bezpečnosť

Nový Caddy Generation Four Vás osloví ponukou štandardne dodávaných asistenčných systémov, ktoré zahŕňajú: monitorovací systém premávky "Front Assist" s funkciou "City Emergency Brake", multikolíznu brzdu, tempomat s obmedzovačom rýchlosti, brzdového asistenta a systém rozpoznania únavy vodiča. Na želanie sa dodáva adaptívny tempomat ACC.

Maxi verzia

Jedinečný dizajn, výrazné prvky a nevšedný športový charakter sú dôvodom, prečo nový Caddy Generation Four vytŕča z davu. Teraz osloví nielen dizajnom, ale aj priestorom. Vo verzii Maxi má vďaka 47 cm dĺžky navyše priestor pre všetko, čo vám život môže naložiť.

 

Mohlo by Vás zaujímať:

Akcie VW Úžitkové

Aktuality VW Úžitkové

Autá VW Úžitkové na predaj

Naše jazdné dojmy

Kontakty VW Úžitkové

Na stiahnutie

Auto konfigurátor

Poskladajte si automobil presne podľa vašich požiadaviek.

Áut k odberu: