Viac o VW Caddy skriňová dodávka

INTERIÉR

Rádio a navigácia

Pre nový Caddy Skriňová dodávka sú k dispozícii zariadenia najnovšej generácie: rádia "Audio", "Colour" a "Media", ale aj navigačný systém "Discover Media".

Príprava pre mobilný telefón "Comfort"

Umožňuje pohodlné nabíjanie Vášho inteligentného telefónu prostredníctvom USB portu v odkladacom priestore. Bezdrôtové pripojenie k externej anténe zlepšuje signál Vášho mobilného telefónu.

Hlasové ovládanie

S hlasovým ovládaním môžete ovládať funkcie telefónu, navigácie a audio systému bez toho, aby ste museli zložiť ruky z volantu.

Konektivita

Externé dátové zariadenia, ako napríklad MP3 prehrávač, sa dajú pripojiť prostredníctvom USB konektora. Rozhranie pre mobilné telefóny ponúka aj ovládanie Bluetooth hands-free.

Služby Car-Net

Pomocou rozhrania Car-Net App-Connect sa vybrané aplikácie vo Vašom inteligentnom telefóne zobrazia na displeji rádia alebo navigačného systému1). S rozhraním Car-Net "Guide & Inform" získate dodatočne optimalizované funkcie navigácie a aktuálne správy2).

1) Kompatibilné s technológiami MirrorLink™, CarPlay a Android Auto. Skontrolujte prosím, či je Vaše zariadenie kompatibilné s rozhraním Car-Net "App Connect". Využívanie rozhrania Car-Net "App Connect" je možné výhradne prostredníctvom Vášho mobilného telefónu. Zohľadnite prosím Vaše zmluvné podmienky s ohľadom na dátové a internetové pripojenie.
2) Dodáva sa v kombinácii s navigačným systémom "Discover Media". Od druhého roka sa dá objednať za príplatok.

EXTERIÉR

Ťažné zariadenie

Na želanie dodávané tuhé ťažné zariadenie sa môže pochváliť najvyššou ťažnosťou v segmente. Je vytvorené pre príves s hmotnosťou od 600 kg (nebrzdený) do 1 500 kg (brzdený) a vybavené stabilizáciou prívesu.

Na želanie sa dá objednať aj príprava pre ťažné zariadenie. Riadiaca jednotka pre rozpoznanie prívesu a odborná elektroinštalácia uľahčia dodatočnú inštaláciu ťažného zariadenia.

Nový dizajn zadnej časti

Zadná časť nového Caddy Skriňová dodávka sa aj teraz dodáva v celoplechovom vyhotovení. Nový tvar zadných svetiel a spojler dodáva vozidlu úplne špeciálny charakter.

Dvere nákladného priestoru

Nastúpiť, vystúpiť. Naložiť, vyložiť. Dvere úžitkového vozidla musíte cez deň viackrát otvoriť
a zatvoriť, preto sú výrazne zaťažené. V novom modeli Caddy boli použité výhradne také pánty dverí, koľajnice a rúčky, ktoré vyhovujú najvyšším požiadavkám. Ale aj nízka hrana nakladacieho priestoru a rôzne varianty dverí hovoria v prospech tohto modelu.

Varianty:
Sériové krídlové dvere s oknom (2/3 k 1/3)
Oplechované výklopné dvere
Výklopné dvere s oknom

Svetlomety do hmly

Na želanie sú pre nový Caddy v ponuke svetlomety do hmly. V hustej hmle, snežení alebo pri silnom daždi zabezpečia široko osvetlenú cestu a vďaka tomu sa postarajú o bezpečnú jazdu. Hmlové svetlá sa dodávajú tiež s integrovanou aktívnou funkciou pri odbočovaní.

Nový dizajn prednej časti

Vďaka novej chrómovej lište na maske chladiča a výrazným predným svetlometom je dizajn prednej časti dokonalý.

BEZPEČNOSŤ

Elektronický stabilizačný program

Vždy drží stopu. Elektronický stabilizačný program vrátane elektronickej uzávierky diferenciálu (EDS) zabráni vozidlu dostať sa do šmyku, pomocou kontrolovaných zásahov brzdového systému a riadenia motora. Antiblokovací systém (ABS) zlepšuje ovládateľnosť vozidla pri prudkom brzdení. Protipreklzový systém (ASR) umožňuje harmonický rozjazd a zrýchlenie na rôznych typoch povrchov vozovky.

Multikolízna brzda

Štandardne dodávaná multikolízna brzda začne po náraze vozidlo spomaľovať, aby sa v ideálnom prípade vyhlo následnej kolízii1). Systém sa aktivuje, keď dva nezávislé senzory zaznamenajú náraz. Po krátkom zásahu brzdovej sústavy je automobil pozvoľna spomalený na rýchlosť 10 km/h, pričom vodič môže kedykoľvek nad vozidlom prevziať kontrolu.

Airbagy

Airbag vodiča, spolujazdca a prvýkrát sériovo aj bočné a hlavové airbagy poskytujú cestujúcim najlepšiu možnú ochranu v prípade čelného alebo bočného nárazu. Airbag spolujazdca možno deaktivovať kľúčom vozidla.

Brzdový asistent

Štandardne dodávaný brzdový asistent rozpozná, akou rýchlosťou stlačíte brzdový pedál. Pri reflexívnom alebo núdzovom brzdení rýchlo vytvorí plný brzdný tlak.

ASYSTENČNÉ SYSTÉMY

Cúvacia kamera "Rear View"

Na želanie dodávaná cúvacia kamera sprostredkuje voľný výhľad na priestor za vozidlom a podporuje Vás pri parkovaní1). Cúvacia kamera sa dodáva len v kombinácii so zadnými výklopnými dverami.

Parkovací asistent "Park Assist"

Na želanie dodávaný parkovací asistent dokáže vozidlo vo viacerých krokoch samostatne zaparkovať na priečne a pozdĺžne parkovacie miesto1). Po zaradení spiatočky prevezme riadenie vozidlo. Vodič ovláda len spojku, plynový a brzdový pedál.

Regulácia diaľkových svetiel "Light Assist"

Na želanie dodávaný systém automaticky prepína medzi diaľkovými a stretávacími svetlometmi pri vozidlách vo Vašom a opačnom smere jazdy skôr, ako ich stihnete oslniť. Od rýchlosti 60 km/h a v úplnej tme sa diaľkové svetlomety zapnú automaticky.

Hmlové svetlomety s aktívnou funkciou pri odbočovaní

Na želanie dodávané hmlové svetlomety sa pri zlých poveternostných podmienkach postarajú o optimálny výhľad1). Pri odbočovaní osvetlí oblasť cesty hmlový svetlomet bližšie k zákrute.

Systém rozpoznania únavy vodiča

Na želanie dodávaný systém rozpoznania únavy odporúča vodičovi prostredníctvom vizuálnych a akustických signálov urobiť si prestávku hneď, ako zaregistruje únavou zapríčinený odklon od normálneho štýlu riadenia vozidla1).

Tempomat

Štandardne dodávaný systém udržiava požadovanú rýchlosť, respektíve obmedzuje maximálnu rýchlosť podľa individuálne nastavenej hodnoty.

Dodávané na želanie len pre Caddy a Caddy Maxi s motormi Euro6.

ACC a "Front Assist"

Adaptívny tempomat ACC prispôsobuje rýchlosť automobilu voči vpredu idúcemu vozidlu a udržiava vodičom prednastavenú rýchlosť a vzdialenosť. Tento asistenčný systém zahŕňa systém sledovania priestoru pred vozidlom "Front Assist" so systémom núdzového brzdenia City Emergency Brake. 
Systém pomocou radarov zaznamená kritické približovanie sa k vozidlu vpredu, načo vodiča upozorní optickým symbolom, akustickým signálom a jemným pribrzdením. Popritom dôjde k priloženiu brzdových doštičiek ku kotúčom a natlakovaniu brzdovej sústavy pre maximálny brzdný účinok. Ak vodič ani po výstrahách nereaguje, vozidlo začne v poslednej kritickej fáze autonómne brzdiť, aby minimalizovalo dôsledky, či v ideálnom prípade úplne predišlo kolízii.

 

Mohlo by Vás zaujímať:

Akcie VW Úžitkové

Aktuality VW Úžitkové

Autá VW Úžitkové na predaj

Naše jazdné dojmy

Kontakty VW Úžitkové

Na stiahnutie

Auto konfigurátor

Poskladajte si automobil presne podľa vašich požiadaviek.

Áut k odberu: