Podporte svoje podnikanie s PODNIKATEĽSKÝM BONUSOM

Viac

Nový GOLF a GOLF VARIANT s uvádzacím bonusom až 1000 EUR

Viac

Viac o VW CC

Perfektná kombinácia

Z vonku si nový model Passat CC zachováva typicky dynamické línie kupé, no interiér nového štvordverového Coupé Comfort Vás presvedčí komfortom plnohodnotného štvormiestneho vozidla. Výhody tohto „crossover“ konceptu sú jasné: nemusíte sa vzdať veľkorysého pohodlia, ani športovo elegantného dizajnu. Tento model spĺňa všetky požiadavky.

Ľahkosť bez hraníc

Novému modelu Passat CC dodáva štvorica bezrámových dverí vyslovene elegantný vzhľad. Typické línie coupé nepôsobia len dynamicky, ale majú jednu neoceniteľnú výhodu: vietor nemá k dispozícii žiadnu nárazovú plochu. Pod líniou okien nasleduje dizajnový prvok, ktorý formuje štýl vozidla: výrazný prelis – takzvaná „tornádo“ línia.

Krásne výhľady

Panoramatické, výklopné strešné okno veľkorysých rozmerov dodávané na želanie vytvára príjemnú presvetlenú atmosféru v interiéri vozidla a poskytuje Vám voľný výhľad na oblohu. Kompletne prekrýva prednú časť strechy až po B-stĺpiky a elegantne nadväzuje na líniu strechy. Pritom sa dá zdvihnúť až o tri centimetre.

Vnútorné hodnoty

Všetky detaily interiéru sú vzájomne elegantne zladené. Ako spoločný prvok slúži dekoratívne obloženie v prevedení matný chróm alebo na želanie dodávané ozdobné prvky z brúseného hliníka. Na výber máte tiež vysoko kvalitné drevené dekorácie, ako napr. orechové drevo alebo drevo „Vavona“, ktoré sa zvýrazní predovšetkým v príjemne osvetlenom interiéri. Všetko vyjadruje jedno: dynamickú eleganciu.

Ideálne sedenie

Čím príjemnejšie sedíte, tým väčší pôžitok máte z jazdy. Okrem sériovo dodávaných športových sedadiel s textilným poťahom máte dodatočne na výber: predné sedadlá s aktívnou klimatizáciou v dizajne „funkcion“ alebo môžete uprednostniť elektricky nastaviteľné športové sedadlá s 12-smerovým nastavením a pamäťovou funkciou pre sedadlo šoféra a vonkajšie spätné zrkadlá. Potom si vychutnáte mäkkosť kože „Nappa“. V každom prípade sa môžete tešiť na optimálny komfort počas jazdy.

Exkluzívny komfort

Pre elegantný interiér nového Passatu CC sú k dispozícii najjemnejšie materiály, kvalitná Alcantara alebo jemná koža Nappa, ktoré dodávajú sedadlám a lakťovej opierke obzvlášť elegantný pôvab. V kombinácii s harmonickými farbami ako „Trüffel“ alebo béžová „Corn Silk“ Vás kožená výbava svojou exkluzivitou absolútne očarí.

Optimálne osvetlenie

Nový Passat CC prekvapí extravagantnými dizajnovými prvkami, ktoré pôsobia elegantne a súčasne sú praktické: štandardne dodávané osvetlenie vytvorí v celom interiéri príjemné a decentné svetlo, z ktorého má prospech hlavne šofér. Pretože vďaka osvetleniu, ktoré neoslňuje vodiča sa dajú dôležité funkcie v interiéri vozidla ľahko nájsť a pohodlne ovládať. Takto je svetlo vnímané veľmi komfortne.

Individuálne prvky

Svojím optickým vzhľadom dodávajú disky dizajnu vozidla jedinečný dôraz. Dynamický dizajn na želanie dodávaných diskov z ľahkých zliatin „Interlagos“ pôsobí obzvlášť rafinovane: doslova láka svetlo ku hre na povrchu diskov. Podľa výberu materiálu sa efekty pod športovo tvarovanými podbehmi líšia: disky z ľahkých zliatin (8Jx18, pneumatiky 235/40 R18) sú k dispozícii v striebornej „Sterling“ alebo leštené do vysokého lesku.

Mohlo by Vás zaujímať:

Akcie Volkswagen

Aktuality Volkswagen

Autá Volkswagen na predaj

Kontakty Volkswagen

Na stiahnutie

Auto konfigurátor

Poskladajte si automobil presne podľa vašich požiadaviek.

Áut k odberu: