Podporte svoje podnikanie s PODNIKATEĽSKÝM BONUSOM

Viac

Nový GOLF a GOLF VARIANT s uvádzacím bonusom až 1000 EUR

Viac

Viac o VW Polo

Zostane v pamäti

Je výrazný. Je svalnatý. Presnejšie, nové Polo vyzerá naozaj dobre! A to až do detailov, vďaka smerovkám integrovaným do vonkajších spätných zrkadiel, čiernej maske chladiča, výrazným líniám karosérie, nápadito zošikmeným svetlometom. Áno, nové Polo dokazuje, že ozajstnú osobnosť nerobia slová, jeden pohľad stačí a všetko je jasné.

Zostane iný

Zdá sa Vám povrchné klásť dôraz na vonkajší vzhľad? Nám tiež. Preto sa pod plne pozinkovanou karosériou nového Pola s atletickými líniami skrýva charakter. A ten nové Polo sebavedomo prezentuje: typickou výraznou tvárou Volkswagenu, jeho nezameniteľnou karosériou, typickými detailmi ako sú smerovky integrované do vonkajších spätných zrkadiel. Napokon, môžete si vybrať z troj- alebo päťdverovej verzie vo vašej obľúbenej farbe. Jednoducho si vyberte: 5 uni farby, 4 metalízové farby alebo lakovanie s perleťovým efektom.

Zostane hodnotný

Nasadnúť a vyraziť? Stop! Nové Polo vsadilo na hodnotný interiér, ktorý úplne upúta Vašu pozornosť s opticky a už na prvý dotyk hodnotnými materiálmi, športovým 3-ramenným volantom a množstvom odkladacích priestorov pre mobilný telefón, nápoje, CD alebo jednoducho všetko, čo budete vo vašom Pole potrebovať.

Bude dobre vyzerať

Kľudne si prezrite nové Polo z rôznych perspektív, ako vodič, spolujazdec alebo pasažier na zadných sedadlách. Uvedomíte si, že vždy bude dobre vyzerať. Dá Vám na to viac ako dosť dôvodov, napríklad poťahy sedadiel s novým, vkusným dizajnom.

Zostáva verný

Keď natrafí dobrý vzhľad na trvácnosť, dá sa to ešte stále považodvať za výnimku. Nové Polo je takou výnimkou. A to aj napriek tomu, že trvácnosť je u neho štandardom. Aj keď vďaka osvedčenej kvalite značky Volkswagen budete mať z neho dlho radosť, musíme povedať, že túto radosť nebudete zdieľať len Vy. Vďaka jeho trvácnosti na ňom budú môcť jazdiť ďalšie generácie.

Má silný charakter

Slovo charakter sa často používa ako synonymum pre schopnosť presadiť sa, sebavedomie, suverenitu. Celkom adekvátne prívlastky – napríklad, ako opísať nové Polo. Potrebujete dôkazy? Tie Vám poskytnú silné benzínové a naftové motory s technológiou Common-Rail, rovnako ako aj príplatkový športový podvozok a rozsiahla ponuka diskov z ľahkých zliatin.

Mohlo by Vás zaujímať:

Akcie Volkswagen

Aktuality Volkswagen

Autá Volkswagen na predaj

Kontakty Volkswagen

Na stiahnutie

Auto konfigurátor

Poskladajte si automobil presne podľa vašich požiadaviek.

Áut k odberu: