Nový GOLF a GOLF VARIANT s uvádzacím bonusom až 1000 EUR

Viac

Podporte svoje podnikanie s PODNIKATEĽSKÝM BONUSOM

Viac

Viac o VW up!

Volkswagen vyvinul nové, malé vozidlo: up! . Na minimálnej ploche (3,54 x 1,64 m) ponúka maximálny priestor. Začiatkom roka 2012 príde up! na slovenský trh. V závislosti od ceny a potreby existujú tri verzie: take up! je základným modelom, move up! je pre tých, ktorý majú radi komfort, high up! predstavuje top verziu. Pri uvedení značky na trh budú na báze modelu high up! v ponuke dve ďalšie hodnotné výbavy: black up! a white up!.

Nová generácia motorov: od 4,1 l/100 km ako benzínový motor. S modelom up! debutuje nová generácia trojvalcových benzínových motorov. Ich výkon je 44 kW / 60 k a 55 kW / 75 k. Priemerná spotreba je mimoriadne úsporná ako verzia BlueMotion Technology (o.i. so systémom štart-stop a rekuperáciou brzdnej energie): 4,1 l/100 km (60 k) a 4,2 l/100 km (75 k). Oba 1,0-litrové motory neprekročia vďaka technológii BlueMotion hranicu emisií 100 g/km CO2. Na tom istom základe bude fungovať aj motor s pohonom na plyn s výkonom 50 kW / 68 k. Ktorého priemerná spotreba 3,2 kg/100 km (plynu) zodpovedá hodnote vypustených emisií CO2 86 g/km; ako verzia s BlueMotion Technology dosiahne up! s pohonom na plyn dokonca hodnotu emisií 79 g/km. Na rok 2013 je naplánovaný model up! s elektropohonom.

Interiér s nekompromisne dobrým využitím priestoru: malý obor. Jeden z najdlhších rázvorov v segmente sa spolu s ďaleko vpredu umiestnenými motormi postará o neobyčajne dobré využitie priestoru. Vodič, spolujazdec a dvaja pasažieri vzadu tak jazdia v kompaktnom, ale v žiadnom prípade obmedzenom priestore. Práve naopak. Napríklad batožinový priestor: 251 litrov je výrazne viac ako obvykle v triede automobilov typu up! Ak sa opierky zadných sedadiel úplne sklopia, zvýši sa úložný priestor dokonca na 951 litrov. Obe hodnoty prezentujú, že up! patrí svojím vnútorným priestorom k veľkým medzi malými vozidlami.

Zábavný dizajn interiéru: Farebný vnútorný priestor. Interiér modelu up! bol vytvorený veľmi čisto a prehľadne. Okrem toho ponúka nový Volkswagen mnohé rozumné riešenia detailov. Dizajn, ktorý Vás baví a kvalita, ktorej úroveň obohatí segment. Zvlášť hodnotná je palubná doska, farebne odlíšená časť okolo prístrojov a po celej dĺžke palubnej dosky pred spolujazdcom. V závislosti od výbavy sú tu použité dekoratívne obklady alebo farby vozidla. 

Na stiahnutie

Auto konfigurátor

Poskladajte si automobil presne podľa vašich požiadaviek.

Áut k odberu: