Akcia Audi Q8 a RS Q8

Vydané:Akcia Audi Q8 a RS Q8

Špičkový model rodiny Q, Audi Q8 - ihneď k odberu za 109 900 €

U nás skladom aj najvýkonnejšie SUV kupé z divízie Audi Sport: Audi RS Q8 s výkonom 441 kW (600 k).

Športový vzhľad Audi Q8 s impozantnou osemuhoľníkovou jednodielnou maskou chladiča Singleframe poukazuje jednoznačne na budúcnosť. Podvozok a pohon sa postarajú o suverénnu, agilnú jazdu. 

Priestorový koncept

Trojmiestna zadná lavica sa dá posúvať podľa toho, či potrebujú viac miesta spolucestujúci alebo batožina. Po sklopení operadiel zadných sedadiel získate veľkorysý úložný priestor s maximálnym objemom 1 755 litrov. Vďaka elektrickému ovládaniu dverí batožinového priestoru naložíte a vyložíte batožinu veľmi pohodlne. 

Športový zážitok z jazdy

Čisto mechanický medzinápravový diferenciál prenáša krútiaci moment na prednú a zadnú nápravu štandardne v pomere 40:60. V prípade potreby prenesie väčší podiel krútiaceho momentu na nápravu s lepšou trakciou. Okrem sériovo dodávaného progresívneho riadenia, ktorého prevodový pomer sa s narastajúcim uhlom natočenia volantu stáva priamejším, ponúka Audi voliteľné riadenie všetkých kolies. A vďaka novej technológii "mild hybrid" (MHEV) je Audi Q8 mimoriadne efektívne.

Čistý dizajn prémiového interiéru

Redukovaný, ekluzívny dizajn, na želanie dodávané individuálne ergonomické sedadlá s masážnou funkciou a ventiláciou, štvorzónová automatická klimatizácia a balík "air quality" podčiarkujú noblesný ambientný charakter vnútorného priestoru Audi Q8.

Zašleme vám cenovú ponuku vozidla, ponuku financovania aj poistenia!

 

Nevybrali ste si? Kompletnú ponuku vozidiel Audi na sklade nájdete tu.