Akcia Volkswagen Multivan T7

Vydané:Akcia Volkswagen Multivan T7

Vitajte v novom svete - Nový Multivan

VW Multivan BULLI už od 31.490 € bez DPH aj s predĺženou zárukou na 4 roky / 120 000 km!

Každý nový Multivan vždy nadchol svojich fanúšikov jedinečnými a novými exkluzívnymi funkciami. Nový Multivan nie je žiadnou výnimkou - a je viac ako len vozidlo. Je to miestom stretnutí, miesto pre potreby rôznych generácií, priestor, ktorý je súčasne domovom a dopravným prostriedkom.

Nový Multivan je svedectvom najmodernejších inovácií. Vďaka zdokonalenej bezpečnosti a inteligentnej konektivite je pripravený na mobilitu s pripojením na internet. Nová definícia každodennej všestrannosti a multifunkčnosti predstavuje ďalšiu evolučnú etapu v oblasti komfortu. A rozmanitosť pohonov je s plug-in hybridom väčšia ako kedykoľvek predtým. Nový Multivan predstavuje úsvit novej éry, pretože ponúka úplne nový koncept vozidla, ktorý bol vytvorený pre nespočetné scenáre mobility. Od prvého do posledného milimetra bol vyvinutý nanovo - a súčasne nadväzuje na DNA svojich legendárnych predchodcov. Nový Multivan kombinuje najmodernejšiu prémiovú úroveň osobných automobilov s tradičnými kvalitami univerzálnych vozidiel. Zaujme vysokou úrovňou bezpečnosti, expresívnou dynamikou a charizmatickým dizajnom. Vďaka tomu predstavuje najprogresívnejšie "Bulli" všetkých čias. Presvedčte sa sami a objavujte nový Multivan už teraz.

Vozidlo ako miesto stretnutia

Nový Multivan je multifunkčné vozidlo, ktoré sa dokáže prispôsobiť mnohým koncepciám mobility. Exteriér a interiér boli preto kompletne predefinované, samozrejme zo zachovaním DNA modelu Multivan. Pretože nový Multivan vždy oplýva multifunkčnosťou, každodennou univerzálnosťou a všestrannými kvalitami - v spojení s inovatívnymi funkciami. Disponuje viac ako dvadsiatimi asistenčnými systémami, vďaka ktorým je ešte bezpečnejší. V kombinácii so skvelou konektivitou a integráciou Amazon Alexa3 je svedectvom moderných inovácií. Nechýba ani nespočetné množstvo špecifických prvkov: od novej panoramatickej sklenenej strechy4 cez prvý plug-in hybridný pohon až po nanovo premyslený koncept interiéru, ktorý posúva multifunkčnosť modelu Multivan na novú úroveň.

Interiér ako voľný priestor

Multivan vždy prezentoval vysokú úroveň flexibility - nový Multivan nie je iný a zaujme konceptom interiéru, ktorý je prepracovaný do najmenšieho detailu: úplne rovná podlaha až po prvý rad sedadiel, nový, inovatívny systém koľajničiek a samostatné sedadlá s mimoriadne ľahkou demontážou umožňujú rôznorodé usporiadanie sedadiel bez vynaloženia veľkej námahy. Vďaka elektromechanickej parkovacej brzde je prechod medzi prednými sedadlami do priestoru pre cestujúcich ešte komfortnejší. A nový multifunkčný stolík je variabilný nielen z pohľadu polohy, ale aj tvaru. Keďže sa dá sklopiť, zasunúť medzi predné sedadlá a využiť ako stredová konzola je najvariabilnejším stolíkom, aký kedy existoval.

Pohyb sa mení na dynamiku

Nový Multivan ponúka vylepšené jazdné vlastnosti s dynamickým jazdným komfortom na úrovni prémiových osobných automobilov. Na výber je základný model (4,98 m) a predĺžená verzia (5,18 m), obe s nižšou výškou vozidla okolo 1,90 m - s nezmenenou vnútornou výškou. Panoramatická sklenená strecha vytvára dojem väčšieho vnútorného priestoru, no výška interiéru je skutočne väčšia. Maximálny objem batožinového priestoru pri výbave s panoramatickou sklenenou strechou a predĺženou verziou je 4 053 litrov (naložený po strechu až za prvý rad sedadiel), objem batožinového priestoru za tretím radom sedadiel je 763 litrov (469 litrov pri základnom modeli). Zatiaľ čo vonkajšie rozmery sú o niečo užšie, interiér by mohol byť ešte o niečo širší. Nový Multivan prezentuje takto svoje silné stránky aj v centre mesta - a v kombinácii s početnými asistenčnými systémami ho hravo budete manévrovať mestskou džungľou ako kompaktné osobné vozidlo.

Strecha s perfektným výhľadom na nebo

Objavujte veľkorysé a prvé panoramatické strešné okno, ktoré bolo namontované do modelu Multivan. Čarovný výhľad na nebo a svetlom zaliaty interiér vytvárajú dojem ešte väčšieho vnútorného priestoru. Nový Multivan s dvojdielnou panoramatickou sklenenou strechou dosahuje v strede ešte väčšiu maximálnu vnútornú výšku. Ochranná vrstva „LowE“ na bezpečnostnom skle znižuje tepelné žiarenie o 78 percent. prémiový komfort charakteristický pre Multivan posúvame tak na novú úroveň.

 

Prvky v exteriéri, ktoré upútajú pozornosť

Vďaka čistému a nadčasovému dizajnu nadväzuje nový Multivan na svojich predchodcov aj opticky - interpretuje však tradičný dizajn. Klasické dvojfarebné lakovanie modelu Multivan podčiarkuje elegantná chrómovaná lišta, ktorá prechádza celým bokom od svetlometov až po zadné partie. Exkluzívny dizajn IQ.Light Matrix LED svetlometovdopĺňajú štandardné zadné LED svetlá a projekčné svetlo- pretože nový Multivan vás pozdraví a pri nastupovaní premieta na cestu siluetu vozidla Multivan. Nový dizajn exteriéru môžete dotvoriť veľkým výberom exkluzívnych lakov a diskov, ako sú napríklad nové 19-palcové disky- nový Multivan si tak môžete doladiť úplne podľa vášho vlastného vkusu.

Technológie: Nový Multivan s inteligentnými systémami

Vytvoriť si nákupný zoznam ešte, keď ste na diaľnici? Zvýšiť kúrenie vo vašej inteligentnej domácnosti ešte počas jazdy? Zažite konektivitu budúcnosti už teraz, pretože ako digitálny hlasový asistent je na palube aj Alexa od spoločnosti Amazon. A nielen to: Sériový systém Car2X, ktorý umožňuje komunikáciu s ostatnými vozidlami a infraštruktúrou pripojenia, včas varuje pred nebezpečenstvom. Aj s indukčným nabíjaním vášho smartfónu, prístupom na internet a mnohými rozhraniam USB-C v priestore pre vodiča a v kabíne pre cestujúcich disponujete mimoriadne komfortným technologickým vybavením. Každodenný život vám navyše uľahčujú sériové mobilné online služby We Connect10 a We Connect Plus. Digitálny prístrojový panel Digital Cockpit s farebným displejom s uhlopriečkou 26,03 cm (10,25 palca), head-up displejom4, sériovým rozpoznaním dopravných značiek a infotainment systémom so sériovým farebným displejom s uhlopriečkou 25,4 cm (10 palcov) zabezpečuje infotainment podľa najmodernejších štandardov. S prémiovým zvukovým systémom Harman Kardon so 14 vysokovýkonnými reproduktormi posúvame aj zábavu na úplne novú úroveň. K tomu ešte prídu mobilné online služby, ktoré majú v modeli Multivan svoju svetovú premiéru. Vďaka inovatívnej digitalizácii posúvame ovládanie, ergonómiu a spektrum funkcií na úplne novú úroveň - Smart Home v modeli Multivan.

Multivan môžete financovať cez Volkswagen Kredit LNF.

Pre bližšie informácie kontaktujte našich predajcov Volkswagen úžitkové vozidlá.