BMW Premium Selection

Čo znamená BMW Premium Selection?

Certifikované jazdené automobily pre bezkonkurenčnú radosť.

Kvalita nie je iba vec prísľubu, pre nás je to vec princípu. Iba vozidlá, ktoré splnia presne definované kvalitatívne štandardy produktu, dostanú certifikát.

Jazdené vozidlá BMW Premium Selection je správna voľba, tieto vozidlá musia úspešne prejsť kompletnou 360° kontrolou, na základe ktorej dostanú certifikát BMW Premium Selection. Okrem overenej a potvrdenej kvality vám však vozidlá BMW Premium Selection poskytujú aj ďalšie benefity. A po ich kúpe môžete profitovať z mnohých exkluzívnych služieb BMW.

Vozidlá BMW Premium Selection sú dostupné výlučne u partnerov BMW Premium Selection, čo je ďalším základom garancie maximálnej kvality.

Vaša voľba overeného jazdeného vozidla BMW je zárukou správneho rozhodnutia.

  • Výber overených jazdených vozidiel BMW
  • 360° kontrola vozidla pre garanciu najvyšších štandardov
  • 24-mesačná záruka na jazdený automobil; doplnkovo BMW Mobile Care
  • Certifikovaná história vozidla
  • Atraktívne modely financovania
  • Testovacia jazda a možnosť predaja na protiúčet

Ľahko jazdené prémiové BMW môžete mať teraz so zľavami až do 44%!Autá v akcii

Kontakt

RIJA - Bavaria Nitra

Drážovská ul. 3282/17
949 01 Nitra

Telefón: 037 / 773 07 20
Fax:
Email: info@rijabavaria.sk

Ing. Peter Jedlovský

Predaj jazdených vozidiel BMW


peter.jedlovsky@rijabavaria.sk

Kontaktný formulár
Kontaktný formulár
 

Mám viac ako 16 rokov a dobrovoľne súhlasím v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri pracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“) s tým, aby prevádzkovateľ A R A V E R a. s., M. R. Štefánika 26 912 50 Trenčín IČO:00679291 spracúval moje osobné údaje v rozsahu ktorý som dobrovoľne uviedol v kontaktnom formulári za účelom kontaktovania autoservisu. Súhlas je možné kedykoľvek elektronicky alebo písomne odvolať, platnosť súhlasu je udelená na obdobie 5 rokov odo dňa jeho poskytnutia. Osobné údaje budú poskytnuté sprostredkovateľom a tretím stranám, ktorých zoznam sa nachádza v nižšie spomínanej sekcii. Ako dotknutá osoba vyhlasujem a potvrdzujem, že som sa oboznámila so všetkými informáciami uvedenými v sekcii Informácie o ochrane osobných údajov a znením čl. 12 až čl. 23 Nariadenia GDPR. Uvedené informácie sú pre mňa zrozumiteľné a ich obsahu rozumiem.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.