BMW radu 5BMW radu 5 je stelesnením moderného prémiového sedanu vyššej strednej triedy.

K odberu za 84 990€ s DPH!

Využite zľavy až 19% a urobte si radosť ešte dnes!


BMW radu 5  - nová forma krásy. Vozidlo, ktoré sa môže pochváliť nielen viacerými oceneniami za dizajn (Dizajn Award, Red Dot a International Form Design) ale súčasne je druhým najpredávanejším modelom, ktorý BMW vyrába už od roku 1972. Jedinečná atmosféra BMW radu 5 Sedan sa zameriava na jedinú vec: absolútny komfort a prostredie, kde sa budete cítiť ako doma vždy, keď nasadnete.

 

V prípade, že si nevyberiete zo skladových vozidiel, naši predajcovia vám radi pomôžu poskladať vozidlo presne podľa vašich predstáv.

Bližšie informácie o vozidlách a kontakt na predajcu získate kliknutím na ponuku nižšie.

Kontakt

RIJA - Bavaria Nitra

Drážovská ul. 3282/17
949 01 Nitra

Telefón: 037 / 773 07 20
Fax:
Email: info@rijabavaria.sk

Ing. Peter Jedlovský

Predaj jazdených vozidiel BMW


peter.jedlovsky@rijabavaria.sk

Kontaktný formulár
Kontaktný formulár
 

Mám viac ako 16 rokov a dobrovoľne súhlasím v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri pracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“) s tým, aby prevádzkovateľ A R A V E R a. s., M. R. Štefánika 26 912 50 Trenčín IČO:00679291 spracúval moje osobné údaje v rozsahu ktorý som dobrovoľne uviedol v kontaktnom formulári za účelom kontaktovania autoservisu. Súhlas je možné kedykoľvek elektronicky alebo písomne odvolať, platnosť súhlasu je udelená na obdobie 5 rokov odo dňa jeho poskytnutia. Osobné údaje budú poskytnuté sprostredkovateľom a tretím stranám, ktorých zoznam sa nachádza v nižšie spomínanej sekcii. Ako dotknutá osoba vyhlasujem a potvrdzujem, že som sa oboznámila so všetkými informáciami uvedenými v sekcii Informácie o ochrane osobných údajov a znením čl. 12 až čl. 23 Nariadenia GDPR. Uvedené informácie sú pre mňa zrozumiteľné a ich obsahu rozumiem.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.