Citroën Jumper Furgon

S motorom 2,2 l v limitovanej ponuke BEST OF už za 16 990€!

Viac

Citroën servisná prehliadka s darčekom


Objednajte sa na servisnú prehliadku ešte dnes a získajte hneď dva darčeky!

1liter oleja TOTAL aby ste ho mohli mať vždy so sebou a druhý darček ktorý poteší či už zberateľov alebo vaše ratolesti- miniatúra modelu Citroën.

Akcia platí do konca júna!

 

Vyberte si termín, ktorý vám vyhovuje a objednajte sa na pravidelnú servisnú prehliadku u našich servisných poradcov Citroën.

 

Kontakt

PRVÝ TRENČIANSKY AUTOSERVIS

Bratislavská 418
911 06 Trenčín

Telefón: 032 / 650 91 27
Fax: 032 / 640 01 82
Email: servis@ptasro.sk

Peter Šprtka

servisný poradca

Vratislav Múdry

servisný poradca

Kontaktný formulár
 

Mám viac ako 16 rokov a dobrovoľne súhlasím v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri pracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“) s tým, aby prevádzkovateľ A R A V E R a. s., M. R. Štefánika 26 912 50 Trenčín IČO:00679291 spracúval moje osobné údaje v rozsahu ktorý som dobrovoľne uviedol v kontaktnom formulári za účelom kontaktovania autoservisu. Súhlas je možné kedykoľvek elektronicky alebo písomne odvolať, platnosť súhlasu je udelená na obdobie 5 rokov odo dňa jeho poskytnutia. Osobné údaje budú poskytnuté sprostredkovateľom a tretím stranám, ktorých zoznam sa nachádza v nižšie spomínanej sekcii. Ako dotknutá osoba vyhlasujem a potvrdzujem, že som sa oboznámila so všetkými informáciami uvedenými v sekcii Informácie o ochrane osobných údajov a znením čl. 12 až čl. 23 Nariadenia GDPR. Uvedené informácie sú pre mňa zrozumiteľné a ich obsahu rozumiem.