Nový Volkswagen Passat Variant

Vydané:Nový Volkswagen Passat Variant

Nový Volkswagen Passat Variant v predpredaji s Maxi bonusom už od

33 990 €

Financovanie s úrokom 6,49% alebo na 1/3 a 1/4. Financovanie NEXT s úrokom 6,99%.

Nový Volkswagen Passat Variant prichádza po 30 miliónoch predaných kusoch a 8 generáciách vo svojej najmodernejšej podobe. Nárast rozmerov a technologická výbava zvýrazňuje tradične silnú stránku modelu, ktorou je komfort. Klasické pohony či moderné motorizácie eHybrid vytvárajú ponuku, ktorá dokáže osloviť širokú motoristickú verejnosť.

Business trieda v novej podobe

Nový Passat, ktorý bude v budúcnosti dostupný len ako Passat Variant, teraz ponúka ešte viac priestoru: s rázvorom väčším o 50 milimetrov, objemom batožinového priestoru až 1 920 litrov a ešte väčším priestorom na nohy vzadu predstavuje obľúbeného spoločníka na každý deň - či už ide o pracovný obed, futbalový tréning s deťmi alebo rodinnú dovolenku. Jeho dizajn: jednoznačný Passat, typický Volkswagen - a predsa nový z každej perspektívy. S intuitívnym ovládaním si užijete ešte väčší komfort jazdy vďaka širokej ponuke moderných asistenčných systémov a infotainment systému novej generácie

Nový Passat prichádza už iba vo verzii Variant a okrem noviniek na poli elektroniky a asistentov prináša výrazné vylepšenia aj v poctivej mechanike a jazdných vlastnostiach. V ponuke navyše zostávajú dieselové motory a plug-in hybrid dostal rýchle nabíjanie! 

Pre bližšie informácie kontaktujte našich predajcov Volkswagen. Zašleme vám cenovú ponuku vozidla, ponuku financovania aj poistenia!