Showroom CUPRA- PRVÝ TRENČIANSKY AUTOSERVIS!

Vydané:

Showroom CUPRA- PRVÝ TRENČIANSKY AUTOSERVIS!

Sme na Bratislavskej 418 v Trenčíne!


Kúp si svoju CUPRU a vystúp z davu!

Showroom CUPRA- PRVÝ TRENČIANSKY AUTOSERVIS!


PRVÝ TRENČIANSKY AUTOSERVIS vám ako oficiálny predajca vozidiel CUPRA

na Slovensku prináša novú značku CUPRA a s ňou jej výnimočné modely!


Sme na Bratislavskej 418 v Trenčíne!

Kúp si svoju CUPRU a vystúp z davu!

 

Označenie CUPRA bolo vždy synonymom prejavu športovej výkonnosti modelov automobilky SEAT. Nová značka s týmto menom prišla na svet, aby zaujala nadšencov automobilov po celom svete. CUPRA znamená jedinečnosť, sofistikovanosť a výkonnosť. Nastal čas zaviesť špeciálnu značku pre nadšencov rýchlosti a elegancie.

Dôkazom toho je nový model CUPRA Formentor a koncept plne elektrického vozidla CUPRA Tavascan, kde je spojená charizma SUV a elegancia kupé.

Aký význam má logo CUPRA ?

Meníme klasické normy automobilového sveta. Viac nás zaujíma charakter a filozofia, ktorú prezentuje divízia CUPRA ako samotný produkt.

Chceli sme vytvoriť pocit príslušnosti k rodine. Tak sme prišli s analógiou trojuholníkov. Predstavte si dva prekrížené trojuholníky. Tvar trojuholníka je veľmi dynamický. Má stabilnú základňu a ukazuje jednoznačným smerom.

A potom ste ho otočili dole hlavou.

Pre zrýchlenie, aby pôsobilo dynamickejšie. Naše produkty budú potom doplnené o diely, príslušenstvo a výbavu. Okrem toho sa snažíme nadviazať partnerstvo s celým radom značiek a rôznych osobností, aby bol zážitok zo značky CUPRA kompletný. Nejde nám o samotný produkt: náš prístup má hlbší význam. 

Aká myšlienka sa skrýva za značkou CUPRA?

Idea čistého výkonu je trochu staromódna. Nie je to vždy len o rýchlosti v poslednom zlomku sekundy. Ak sa pozriete ďalej, nájdete na našich vozidlách nové prvky. Hľadáme niečo, čo je ušľachtilejšie, nie agresívne a ostré, ale elegantnejšie a vkusnejšie. Našim cieľom je byť viac uvoľnený a štýlový.

Budúcnosť značky 

Nič nie je vopred dané. Netvrdíme, že táto jedná línia je pre značku CUPRA mimoriadne charakteristická. Vozidlá CUPRA sú športové, majú charakter, ale nehryzú. Hranica medzi vozidlom s charakterom a agresívnym automobilom je tenká. Športové vozidlá CUPRA budú určite elegantnejšie.

povedal v rozhovore vedúci dizajnu: Alejandro Mesonero Romanos