Volkswagen Caddy Kombi a Caddy CargoAutá v akcii

Nový Caddy Kombi a Caddy Cargo konečne v predaji aj s cenovým zvýhodnením "Profi" až 3 600€

Kuriérska služba, remeselníci, doručovacie služby alebo stavbári: vo vašej práci musíte vždy sledovať trendy. Nový Caddy Cargo a Kombi je verný tomuto tvrdeniu. Caddy Cargo a Kombi s novým, vzrušujúcim dizajnom, najmodernejšími asistenčnými systémami, inovatívnym infotainmentom a ergonomickým pracoviskom vodiča je spoľahlivý, flexibilný a progresívny. Ideálny partner, pokiaľ ide o pohodlné a profesionálne zvládnutie každodennej práce.

Akciový model Caddy Kombi Basis už od 14 990 € bez DPH

Akciový model Caddy Cargo Basis už od 13 490 € bez DPH


Vnútorný priestor = Viac priestoru pre všetko

Vnútorný priestor piatej generácie všestranného vozidla urobí dojem novými špičkovými technologickými riešeniami a podstatne väčším priestorom. Predĺžená verzia - Caddy Maxi - disponuje o 140 mm širšími posuvnými dverami a ponúka priestor až pre dve europalety. Okrem toho boduje tiež celoplechovými zadnými krídlovými dverami, samostatným zamykaním nákladného priestoru, elektrickým servodovieraním dverí batožinového priestoru a posuvných dverí a mnohými ďalšími funkciami.

Pracovné miesto vodiča = Mimoriadne ergonomické

Pre všetky verzie nového modelu Caddy sú k dispozícii nové a mimoriadne ergonomické sedadlá: takzvané AGR ErgoComfort sedadlá (AGR = nezávislá nemecká asociácia za zdravý chrbát). Sedadlá boli špeciálne vyvinuté pre profesionálnych vodičov a vodičov, ktorí jazdia na veľké vzdialenosti. Dajú sa nastaviť v mnohých smeroch: okrem pozdĺžneho nastavenia a nastavenia výšky ponúkajú individuálne nastavenie sklonu a hĺbky sedadla, ako aj nastavenie bedrovej opierky v 4 smeroch. Caddy Cargo disponuje navyše dopredu sklopným sedadlom spolujazdca s funkciou stolíka, 230 V zásuvkou, lakťovými opierkami pre vodiča a spolujazdca, LED osvetlením interiéru a nákladného priestoru a mnohými ďalšími funkciami.

Viac informácií vám poskytnú naši predajcovia úžitkových vozidiel.

Kontakt

Araver Nitra

Topoľčianska 2A
949 01 Nitra

Telefón: 037 / 656 01 11
Fax:
Email: nitra@araver.sk

Dušan Gála

predaj osobných a úžitkových vozidiel VW


0911 600 169
dusan.gala@araver.sk

Kontaktný formulár

ARAVER Trenčín

Nivy 80
912 50 Trenčín Opatová

Telefón: 032 / 744 13 65
Fax:
Email: opatova@araver.sk

Martin Chupáč

predaj osobných a úžitkových vozidiel VW


0903 594 951
martin.chupac@araver.sk

Kontaktný formulár
Kontaktný formulár
 

Mám viac ako 16 rokov a dobrovoľne súhlasím v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri pracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“) s tým, aby prevádzkovateľ A R A V E R a. s., M. R. Štefánika 26 912 50 Trenčín IČO:00679291 spracúval moje osobné údaje v rozsahu ktorý som dobrovoľne uviedol v kontaktnom formulári za účelom kontaktovania autoservisu. Súhlas je možné kedykoľvek elektronicky alebo písomne odvolať, platnosť súhlasu je udelená na obdobie 5 rokov odo dňa jeho poskytnutia. Osobné údaje budú poskytnuté sprostredkovateľom a tretím stranám, ktorých zoznam sa nachádza v nižšie spomínanej sekcii. Ako dotknutá osoba vyhlasujem a potvrdzujem, že som sa oboznámila so všetkými informáciami uvedenými v sekcii Informácie o ochrane osobných údajov a znením čl. 12 až čl. 23 Nariadenia GDPR. Uvedené informácie sú pre mňa zrozumiteľné a ich obsahu rozumiem.