Kia Sportage je víťazom kategórie v ankete “Svetové ženské auto roka (WWCOTY)”

Porota zložená čisto zo žien označila Sportage 5. generácie za najlepšie „Rodiné SUV“

Špeciálne ocenili bezpečnosť, pohodlie, dizajn, efektívnosť, skvelý pomer hodnoty za peniaze a prijemné jazdné vlastnosti

Usporiadanie interiéru viedlo k najlepšiemu priestoru pre nohy a hlavu v triede, aby zabezpečilo pohodlné cestovanie

K dispozícii špičkový mild-hybridný pohon (MHEV), hybridný (HEV), ale i plug-in hybridný pohon (PHEV)

„Najlepšie ženské auto roka“ bude vyhlásené 8. marca na Medzinárodný deň žien

Úplne nová Kia Sportage zvíťazila v kategórii „Rodinné SUV“ v prestížnej ankete Svetové ženské auto roka (Women’s World Car of the Year (WWCOTY)). Vysoko rešpektovaný tím 56 motoristických novinárok zo 40 krajín na piatich kontinentoch vyhodnotil najvýznamnejšie SUV vhodné pre rodiny, pričom Sportage získal uznanie vo viacerých oblastiach a získal toto prestížne ocenenie.

Kia Sportage spolu so 64 ďalšími súťažiacimi bola testovaná porotou WWCOTY v šiestich kategóriách: „Rodinné SUV“, „Mestský model“, „Veľké auto“, „Luxusné SUV“, „Športový model“ a „4X4“. Sportage zaujal porotkyne zmesou špičkových bezpečnostných inovácií, príjemným zážitkom z jazdy, komfortnými funkciami, najmodernejšou technológiou, štýlovým dizajnom, pôsobivou efektívnosťou, nízkou ekologickou stopou a vysokou hodnotou za peniaze.

Úplne nový Sportage sa po prvýkrát vyznačuje štýlovým európskym dizajnom s proporciami, ktoré sú ideálne prispôsobené potrebám európskych zákazníkov. Inteligentné usporiadanie interiéru nového Sportage má za následok najlepší priestor pre nohy a hlavu v triede pre rodinné výlety, zatiaľ čo špičkové jazdné a komfortné vlastnosti zaručujú cestujúcim komfortné cestovanie.

Piata generácia modelu Sportage je k dispozícii s rozsiahlym elektrifikovaným modelovým radom, ktorý zahŕňa mild-hybridné (MHEV), hybridné (HEV) a plug-in hybridné (PHEV) pohonné jednotky, ktoré ponúkajú vynikajúcu spotrebu paliva, nízke emisie a v prípade variantu PHEV elektrický dojazd až 78 km.

Porota WWCOTY teraz otestuje úplne nový Sportage proti piatim ďalším víťazom jednotlivých kategórii a následne 8. marca, na Medzinárodný deň žien, oznámi „Najlepšie ženské auto roka“.

Kontakt

AutoMarket Trenčín

M.R Štefánika 26
911 01 Trenčín

Telefón: 32 / 777 12 05 (predaj) 32 / 743 02 78 (servis)
Fax: 032 / 743 19 24
Email: info@kiaautomarket.sk

Vladimír Drobný

vedúci predaja vozidiel KIA


0903 826 154
vladimir.drobny@kiaautomarket.sk

Kontaktný formulár

Mgr. Martina Margolienová

predaj vozidiel Kia


0903 225 604
martina.margolienova@kiaautomarket.sk

Kontaktný formulár
Kontaktný formulár
 

Mám viac ako 16 rokov a dobrovoľne súhlasím v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri pracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“) s tým, aby prevádzkovateľ A R A V E R a. s., M. R. Štefánika 26 912 50 Trenčín IČO:00679291 spracúval moje osobné údaje v rozsahu ktorý som dobrovoľne uviedol v kontaktnom formulári za účelom kontaktovania autoservisu. Súhlas je možné kedykoľvek elektronicky alebo písomne odvolať, platnosť súhlasu je udelená na obdobie 5 rokov odo dňa jeho poskytnutia. Osobné údaje budú poskytnuté sprostredkovateľom a tretím stranám, ktorých zoznam sa nachádza v nižšie spomínanej sekcii. Ako dotknutá osoba vyhlasujem a potvrdzujem, že som sa oboznámila so všetkými informáciami uvedenými v sekcii Informácie o ochrane osobných údajov a znením čl. 12 až čl. 23 Nariadenia GDPR. Uvedené informácie sú pre mňa zrozumiteľné a ich obsahu rozumiem.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.