Nový SEAT Leon a Leon Sportstourer

Aké novinky nás čakajú a prečo sa môžeme tešiť na nový SEAT Leon ?

Vozidlo v porovnaní so svojím predchodcom prináša zaujímavejší dizajn a novú technológiu osvetlenia, ktorá ho posúva na ďalšiu úroveň.
Nový model SEAT Leon je prvým úplne prepojeným vozidlom tejto značky, vďaka, ktorému budú ľudia v kontakte so svojím digitálnym životom.


SEAT Leon ťaží z najmodernejších hnacích sústav vrátane technológií benzínu (TSI), nafty (TDI), stlačeného zemného plynu (TGI), mierne hybridného (eTSI) a hybridného typu plug-in (eHybrid).

Spoločnosť SEAT investovala viac ako 1,1 miliardy eur s cieľom priniesť na trh vozidlá s efektívnejšími motormi, ďalšiu úroveň pripojenia a asistencie pri jazde, veľkú dynamiku a pútavejšiu estetiku.
SEAT Leon bol vždy základným pilierom v zostave vozidiel značky a referenčným bodom pre tento segment, o čom svedčí predaj viac ako 2,2 milióna kusov počas jeho trojgeneračnej životnosti. Štvrtá generácia bola navrhnutá a vyvinutá tak, aby pokračovala v tomto obrovskom úspechu a posunula ju na ďalšiu úroveň z hľadiska konektivity, efektívnosti, dynamiky a bezpečnosti.


Úplne nový model Leon kombinuje filozofiu dizajnu, ktorá je základom každého vozidla, ktoré opúšťa výrobnú linku SEAT, dodáva kompaktnému segmentu sebadôveru a súdržnosť, eleganciu a športový charakter, vyrovnanosť a vyspelosť, aké sa prejavujú v našich ďalších vozidlách.
Úplne nový model SEAT Leon je navrhnutý, vyvíjaný a vyrábaný v Barcelone v priestoroch značky Martorell.

„SEAT Leon je náš najpredávanejší model a chceme pokračovať v jeho skvelej ceste. Preto SEAT investoval viac ako 1,1 miliardy eur do úplne nového modelu SEAT Leon, najmä do vývoja vozidiel a do zlepšenia výrobných zariadení. “ uviedol Carsten Isensee, úradujúci predseda a podpredseda SEAT pre financie a IT. „Rok 2019 bol pre spoločnosť rekordným rokom. Predali sme viac ako 570 000 automobilov, čo je najvyšší objem v našej 70-ročnej histórii. Dosiahli sme jednu z najlepších výrobných čísiel v histórii, keďže sme v Martorellu vyrobili viac ako 500 000 automobilov. Skvelý základ pre začatie tohto roku 2020, “dodala Isensee.

Mohlo by vás zaujímať:

Nový SEAT Leon- predaj

 

SEAT Leon 2020

 

Novinky na ktoré sa môžeme v novom SEATE Leon tešiť


Kontakt

ARAVER Piešťany

Žilinská cesta 116
921 01 Piešťany

Telefón: 033 / 771 89 34
Fax:
Email: piestany@araver.sk

PRVÝ TRENČIANSKY AUTOSERVIS

Bratislavská 418
911 06 Trenčín

Telefón: 032 / 650 91 27
Fax:
Email: info@ptasro.sk

Mgr. Marianna Jašková

vedúca predaja vozidiel SEAT & CUPRA


0903 826 158
marianna.jaskova@ptasro.sk

Kontaktný formulár
Kontaktný formulár
 

Mám viac ako 16 rokov a dobrovoľne súhlasím v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri pracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“) s tým, aby prevádzkovateľ A R A V E R a. s., M. R. Štefánika 26 912 50 Trenčín IČO:00679291 spracúval moje osobné údaje v rozsahu ktorý som dobrovoľne uviedol v kontaktnom formulári za účelom kontaktovania autoservisu. Súhlas je možné kedykoľvek elektronicky alebo písomne odvolať, platnosť súhlasu je udelená na obdobie 5 rokov odo dňa jeho poskytnutia. Osobné údaje budú poskytnuté sprostredkovateľom a tretím stranám, ktorých zoznam sa nachádza v nižšie spomínanej sekcii. Ako dotknutá osoba vyhlasujem a potvrdzujem, že som sa oboznámila so všetkými informáciami uvedenými v sekcii Informácie o ochrane osobných údajov a znením čl. 12 až čl. 23 Nariadenia GDPR. Uvedené informácie sú pre mňa zrozumiteľné a ich obsahu rozumiem.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.