Oficiálny automobilový partner OF FC Barcelony

„CUPRA sa spája s FC Barcelona na nasledujúcich päť sezón.“  

Oddanosť značky CUPRA športu a inováciám ju v tento historický moment prinieslo na futbalové ihrisko, v partnerstve s domácim futbalovým klubom, ako oficiálneho partnera pre mobilitu na ďalších päť sezón.

Barcelona je domovom pre značku CUPRA aj FC Barcelona, obidve zdieľajú dynamického ducha a sú zamerané na podporu mladých talentov a inovatívneho myslenia.

"Táto inovatívna aliancia s jedným z najlepších futbalových klubov na svete ukazuje náš silný vklad do značky CUPRA a záujem o Barcelonu. Navyše, partnerstvo s jedným z hlavných reprezentantov mesta podporí naše globalizačné snahy ako organizácie", povedal Luca de Meo, prezident spoločnosti SEAT a predseda predstavenstva jeho špeciálnej značky automobilov CUPRA.

CUPRA sa zároveň stane jedným z oficiálnych globálnych partnerov futbalového klubu. Na všetkých domácich zápasoch klubu v Camp Nou bude zriadený VIP box CUPRA, ako aj pop-up obchod pred štadiónom, ktorý umožní fanúšikom Barça spoznať značku. Okrem toho budú zariadenia štadióna testovacím miestom pre projekty mestskej mobility.

Sledujte nás pre ďalšie vzrušujúce správy o tejto exkluzívnej spolupráci.


Mohlo by vás zaujímať:

Akcie CUPRA

Kontakt

PRVÝ TRENČIANSKY AUTOSERVIS

Bratislavská 418
911 06 Trenčín

Telefón: 032 / 650 91 27
Fax:
Email: info@ptasro.sk

Mgr. Marianna Jašková

vedúca predaja vozidiel SEAT & CUPRA


0903 826 158
marianna.jaskova@ptasro.sk

Kontaktný formulár
Kontaktný formulár
 

Mám viac ako 16 rokov a dobrovoľne súhlasím v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri pracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“) s tým, aby prevádzkovateľ A R A V E R a. s., M. R. Štefánika 26 912 50 Trenčín IČO:00679291 spracúval moje osobné údaje v rozsahu ktorý som dobrovoľne uviedol v kontaktnom formulári za účelom kontaktovania autoservisu. Súhlas je možné kedykoľvek elektronicky alebo písomne odvolať, platnosť súhlasu je udelená na obdobie 5 rokov odo dňa jeho poskytnutia. Osobné údaje budú poskytnuté sprostredkovateľom a tretím stranám, ktorých zoznam sa nachádza v nižšie spomínanej sekcii. Ako dotknutá osoba vyhlasujem a potvrdzujem, že som sa oboznámila so všetkými informáciami uvedenými v sekcii Informácie o ochrane osobných údajov a znením čl. 12 až čl. 23 Nariadenia GDPR. Uvedené informácie sú pre mňa zrozumiteľné a ich obsahu rozumiem.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.