Vynovená Kia Optima ponúka bezpečnosť, nízke emisie a štýlový dizajn

Na ženevskom autosalóne značka KIA predviedla aj zmodernizovaný model Optima, ktorý si okamžite získal ohlasy. Čím sa líši od predošlej verzie?

Odborníci upriamujú pozornosť najmä na nový 1,6-litrový motor „U3“ CRDi s nižšími emisiami, ktorý šetrí životné prostredie a dbá na dodržovanie enviromentálnych cieľov. Čo však rozhodne stojí za povšimnutie, je možnosť meniť režim jazdy a prepínať medzi režimami Eco, Comfort, Sport a Smart. „Ušijete“ si tak jazdu na mieru – môžete šetriť pohonné jednotky alebo dopriať autu svižnejšiu jazdu.

Svieži dizajn osloví mnohých

Svetlá prešli kompletnou transformáciou – model má nové LED zadné svetlá a prepracovaný dizajn svetlometov a hmlových svetiel. Aj vnútro kabíny má za sebou pár zmien – volant i stredová konzola majú sofistikovanejší tvar, vodičov poteší aj náladové osvetlenie okolo prístrojovej dosky a dverí, ktoré môžete meniť podľa nálady až v šiestich režimoch. Cestujúci môžu prepínať medzi šiestimi rôznymi farbami, alebo priradiť rôzne farby jednotlivým režimom jazdy. Aj verzie GT a GT Line sa môžu pochváliť novým dizajnom – za spomenutie určite stoja dvojité koncovky výfuku.

S dôrazom na bezpečnosť

Model Optima je vybavený najnovšími inteligentnými technológiami a bezpečnostnými prvkami, vrátane systému upozornenia na pokles bdelosti vodiča a systém pre zachovanie stopy v jazdnom pruhu. Nová Optima je tiež dostupná s parkovacou kamerou systému monitorovania okolia s vysokým rozlíšením.

Pre milovníkov technických vychytávok

Nový model Optima je k dispozícii s najnovším informačno-zábavným systémom s navigáciou, súčasťou ktorého sú funkcie Apple CarPlay™ a Android Auto™, ktoré môžete bez problémov prepojiť so smartfónmi. V stredovej konzole sa dokonca nachádza aj bezdrôtová nabíjačka, ktorá umožňuje nabíjať inteligentné telefóny počas jazdy.

Kia Optima sa drží kvality a ponúka záruku na 7 rokov/150 000 km, čo ju radí medzi najpopulárnejšie vozidlá vo svojej triede. Vynovené modely Optima sedan a kombi sa budú dať kúpiť v treťom štvrťroku 2018.

Kontakt

AutoMarket Trenčín

M.R Štefánika 26
912 50 Trenčín

Telefón: 32 / 777 12 05 (predaj) 32 / 743 02 78 (servis)
Fax: 032 / 743 19 24
Email: info@kiaautomarket.sk

Vladimír Drobný

predaj vozidiel KIA

Mária Gašpieriková

predaj vozidiel KIA

Kontaktný formulár
 

Mám viac ako 16 rokov a dobrovoľne súhlasím v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri pracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“) s tým, aby prevádzkovateľ A R A V E R a. s., M. R. Štefánika 26 912 50 Trenčín IČO:00679291 spracúval moje osobné údaje v rozsahu ktorý som dobrovoľne uviedol v kontaktnom formulári za účelom kontaktovania autoservisu. Súhlas je možné kedykoľvek elektronicky alebo písomne odvolať, platnosť súhlasu je udelená na obdobie 5 rokov odo dňa jeho poskytnutia. Osobné údaje budú poskytnuté sprostredkovateľom a tretím stranám, ktorých zoznam sa nachádza v nižšie spomínanej sekcii. Ako dotknutá osoba vyhlasujem a potvrdzujem, že som sa oboznámila so všetkými informáciami uvedenými v sekcii Informácie o ochrane osobných údajov a znením čl. 12 až čl. 23 Nariadenia GDPR. Uvedené informácie sú pre mňa zrozumiteľné a ich obsahu rozumiem.