ŠKODA Superb

Cestujte štýlovo. Cestujte priestranne. Už od 22 780€

Viac

Nová faceliftovaná ŠKODA Octavia

už od 14 990€

Viac

Nová Škoda Superb – všetky oči na nej

Keď priviezli prvé kusy nového „Superba“ bola som očarená. Dovolím si tvrdiť, že je jedným z najkrajších vozov vo svojej triede. Nenašla som jediný uhol z ktorého by auto vyzeralo zle. Po usadení za volant pokračovalo moje očarenie naďalej. Priestranný a luxusný interiér dodáva vodičovi na ceste pocit výnimočnosti a zároveň zaručuje absolútne pohodlie aj počas dlhých ciest. Exteriér a interiér novej Škody Superb hodnotím teda na výbornú.

Hneď ako som sa s autom pohla nedalo sa nevšimnúť aký veľký obdiv ľudí vzbudzuje. Na nové modely Škoda boli ľudia vždy zvedaví ale takéto otáčanie krkov tu ešte nebolo. Všade kade som so „Superbom“ prechádzala pútal pozornosť všetkých okoloidúcich. Nie preto, že môj turbo-dieslový 140 kilowatový dvoj-liter som príliš nešetrila ale preto, že táto tretia generácia neočarila svojim zovňajškom iba mňa.

Čo sa samotnej jazdy týka nemám čo vyčítať. Adaptívny podvozok zvláda akýkoľvek štýl jazdy na všetkých cestách s elegantným nadhľadom. To že sedím v luxusnej limuzíne mi celú cestu pripomínajú prémiové technické vychytávky typické pre autá najvyšších kategórií. Za zmienku stojí už spomínaný adaptívny podvozok, inteligentný radarový tempomat a každého vodiča určite poteší aj systém rozpoznávania dopravných značiek. Celkový luxusný dojem z auta umocňujú naozaj štýlové doplnky. V mnou testovanom „Superbe“ sa nad prednými kolesami leskne logo Laurin & Klement, vynímajú sa 19 palcové disky a dáždnik elegantne zasunutý v predných dverách ponúka okrem novej Škody Superb snáď iba RollsRoyce.

Príjemná správa na záver, auto na ktorom sú oči všetkých na ulici môže byť Vaše už od  22. 240 eur. 

Mohlo by Vás zaujímať:

Akcia Nová Škoda SUPERB

Test Škoda Superb

AUTO BILD Porovnavaci test Superb vs premiovky

ŠKODA Superb zažiarila v anketách Auto roka 2016

ŠKODA triumfovala v ankete Best Cars 2016

Kontakt

PRVÝ TRENČIANSKY AUTOSERVIS

Bratislavská V / 56
911 06 Trenčín

Telefón: 032 / 650 91 27
Fax: 032 / 640 01 82
Email: info@ptasro.sk

Lucia Opatovská

predaj vozidiel Škoda

Lucia Opatovská

predaj vozidiel Škoda


0903 250 320
lucia.opatovska@ptasro.sk

Kontaktný formulár

Ing. Júlia Berová

predaj vozidiiel Škoda

Ing. Júlia Berová

predaj vozidiiel Škoda


0903 826 170
julia.berova@ptasro.sk

Kontaktný formulár
Kontaktný formulár