Nový SEAT Leon môže byť Váš už 12 990€ !

Viac

SEAT Ateca- jednoducho dokonalosť sama!

Keby sa ma niekto pred časom opýtal na môj najobľúbenejší SEAT, bez váhania poviem SEAT Leon. Ale odkedy nám do rodiny pribudol ďalší prírastok, moje preferencie sa úplne zmenili. Nový SEAT Ateca je jednoducho dokonalosť sama.

Už zvonku je to auto nádherné. Krásna línia predných LED svetlometov, ktoré na Vás žmurkajú smerovkami, ostré prelisy na bočných dverách a ako by povedali chlapi, vážne pekný zadok. A v kombinácii s príplatkovými 19“ kolesami je to fakt kus pekného auta.

Tu sa musím k niečomu priznať. Milujem bezkľúčové odomykanie Kessy. Už nikdy nebudem musieť vysypať kabelku, aby som našla kľúč, ktorý je vždy až celkom naspodku. Poďme však dovnútra. Keď otvoríte dvere, iste oceníte fakt, že tie kryjú celú nástupovú hranu, takže sa Vám nemôže stať, že si zašpiníte svoje nové biele nohavice. Auto je vysoké tak akurát, takže sa skvele nastupuje aj v krátkej sukni. Sedadlá sú veľmi pohodlné, Alcantara (brúsená koža) je príjemná v lete i v zime.

Mám rada SEATťácky minimalistický štýl kokpitu. Žiadne gýčové „prečačkance“, žiadne ožiarenia ako na diskotéke. Prístrojová doska ukazuje všetko potrebné príjemnou kombináciou bielych čísel na čiernom pozadí.  A pre tých, ktorí majú predsa len radi farebnosť, ponúka SEAT Ateca 8 farebných odtieňov osvetlenia dvier. Síce to nemá žiadnu funkciu, ale je to niečo, čo poteší.

Štartujem. Opäť bez kľúča. Benzínový motor je tichučký, pri zapnutom rádiu si ani nevšimnete, že motor beží.  Stačí už len vycúvať  z parkovacieho miesta. K tomu Vám pomôže kamera snímajúca celé okolie vozidla a senzor vyparkovania, ktorý Vám nedovolí cúvnuť ak sa po ceste práve blíži iné vozidlo. A ak sa Vám nechcete, parkovací asistent, ktorý auto zaparkoval, ho aj vyparkuje...

Na ceste auto sedí priam ideálne. Skvele sa  to dá vyskúšať na tiahlej zákrute privádzača na diaľnicu. Na predpísanej 40 km/h môžete ísť v kľudne aj 90 a auto sa svojej dráhy drží ako prikované. Viem o čom hovorím, len to nehovorte môjmu šéfovi ani policajtom.  

 

Marianna Jašková

 

Mohlo by Vás zaujímať:

Akcia SEAT ATECA

SEAT Ateca ukazuje, že platforma MQB funguje aj na vyššom podvozku   

SEAT Ateca 2.0 TDI 140 kW/1.4 TSI 110 kW

Prvá jazda SAET ATECA AUTOBILD (.pdf)

Koncernová hierarchia mu neuškodila AUTOŽURNÁL (.pdf)

 

Kontakt

ARAVER Piešťany

Žilinská cesta 116
921 01 Piešťany

Telefón: 033 / 771 89 34
Fax: 033 / 771 89 34
Email: piestany@araver.sk

Štefan Strecký

predaj vozidiel SEAT

Štefan Strecký

predaj vozidiel SEAT


0903 826 002
stefan.strecky@araver.sk

Kontaktný formulár

PRVÝ TRENČIANSKY AUTOSERVIS

Bratislavská V / 56
911 06 Trenčín

Telefón: 032 / 650 91 27
Fax: 032 / 640 01 82
Email: info@ptasro.sk

Mgr. Marianna Jašková

predaj vozidiel SEAT

Mgr. Marianna Jašková

predaj vozidiel SEAT


0903 826 158
marianna.jaskova@ptasro.sk

Kontaktný formulár
Kontaktný formulár