Škoda Superb – všetky oči na nej

Keď priviezli prvé kusy nového „Superba“ bola som očarená. Dovolím si tvrdiť, že je jedným z najkrajších vozov vo svojej triede. Nenašla som jediný uhol z ktorého by auto vyzeralo zle. Po usadení za volant pokračovalo moje očarenie naďalej. Priestranný a luxusný interiér dodáva vodičovi na ceste pocit výnimočnosti a zároveň zaručuje absolútne pohodlie aj počas dlhých ciest. Exteriér a interiér novej Škody Superb hodnotím teda na výbornú.

Hneď ako som sa s autom pohla nedalo sa nevšimnúť aký veľký obdiv ľudí vzbudzuje. Na nové modely Škoda boli ľudia vždy zvedaví, ale takéto otáčanie krkov tu ešte nebolo. Všade kade som so „Superbom“ prechádzala pútal pozornosť všetkých okoloidúcich. Nie preto, že môj turbo-dieslový 140 kilowatový dvoj-liter som príliš nešetrila ale preto, že táto tretia generácia neočarila svojim zovňajškom iba mňa.

Čo sa samotnej jazdy týka nemám čo vyčítať. Adaptívny podvozok zvláda akýkoľvek štýl jazdy na všetkých cestách s elegantným nadhľadom. To že sedím v luxusnej limuzíne mi celú cestu pripomínajú prémiové technické vychytávky typické pre autá najvyšších kategórií. Za zmienku stojí už spomínaný adaptívny podvozok, inteligentný radarový tempomat a každého vodiča určite poteší aj systém rozpoznávania dopravných značiek. Celkový luxusný dojem z auta umocňujú naozaj štýlové doplnky. V mnou testovanom „Superbe“ sa nad prednými kolesami leskne logo Laurin & Klement, vynímajú sa 19 palcové disky a dáždnik elegantne zasunutý v predných dverách ponúka okrem novej Škody Superb snáď iba RollsRoyce.

Príjemná správa na záver, Škoda Superb, na ktorom sú oči všetkých na ulici môže byť Vaše už od  24 110 eur. 

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:

Akcia ŠKODA Superb

Kontakt

PRVÝ TRENČIANSKY AUTOSERVIS

Bratislavská 418
911 06 Trenčín

Telefón: 032 / 650 91 27
Fax:
Email: info@ptasro.sk

Lucia Opatovská

Vedúca predaja vozidiel ŠKODA


0903 250 320
lucia.opatovska@ptasro.sk

Kontaktný formulár
Kontaktný formulár
 

Mám viac ako 16 rokov a dobrovoľne súhlasím v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri pracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“) s tým, aby prevádzkovateľ A R A V E R a. s., M. R. Štefánika 26 912 50 Trenčín IČO:00679291 spracúval moje osobné údaje v rozsahu ktorý som dobrovoľne uviedol v kontaktnom formulári za účelom kontaktovania autoservisu. Súhlas je možné kedykoľvek elektronicky alebo písomne odvolať, platnosť súhlasu je udelená na obdobie 5 rokov odo dňa jeho poskytnutia. Osobné údaje budú poskytnuté sprostredkovateľom a tretím stranám, ktorých zoznam sa nachádza v nižšie spomínanej sekcii. Ako dotknutá osoba vyhlasujem a potvrdzujem, že som sa oboznámila so všetkými informáciami uvedenými v sekcii Informácie o ochrane osobných údajov a znením čl. 12 až čl. 23 Nariadenia GDPR. Uvedené informácie sú pre mňa zrozumiteľné a ich obsahu rozumiem.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.