Kia Sportage teraz už za 18 990€ !

Príďte si po svoju novú Kiu ešte dnes!

Viac

Nová Kia RIO v predaji

už od 10 490€!

Viac

Viac o Kia Rio

Zdroj: KIA

Zaži vo svojom živote viac vzrušenia

Len jeden pohľad na výrazný, športový dizajn novej Kia Rio stačí a budete sa unášať svojou predstavivosťou, ako si pôjdete zajazdiť. Dlhší, širší a nižší, to je odvážny hatchback, ktorý je navrhnutý tak, aby bol neustále v pohybe.  Túžba po pohybe vo vás vyvolá už pohľad na štýlový interiér a intuitívne riešené technológie v kabíne vozidla. Potom je už čas pripraviť sa na vzrušujúcu jazdu - a ešte viac uspokojujúcu, keďže spotreba paliva a emisií CO2 je uchovávaná neuveriteľne nízko. S hladinou emisií CO2 na úrovni len 85 g / km * (testované vo vývojovom Kia R&D centre) je nové Rio jedno z najčistejších áut na trhu.

Výzva: prejav sa

Design je o niečom inom, než len o veľkých tvaroch. Je to o výzve, ktorá svojmu majiteľovi hovorí "Poďme sa previezť".  A tu je návod ako na to: široký postoj a nízka výška spojená s klinovitým tvarom, dynamický profil a charakteristická línia vystupujúca od predného kolesa, to všetko prispieva k tomu, že nová Kia Rio vyvoláva túžbu po jazde s ňou.

A pod tým všetkým je sofistikovaný materiál vo vysokej kvalite, na čo sme tak hrdí. To je dôvod, prečo ponúkame každé vozidlo Kia so 7-ročnou zárukou *.

Interiér: inteligentný, trúfalý, intuitívny

Nová Kia Rio je predurčená prekvapovať - prémiovou úrovňou kvality, štýlom a vybavením, netypickým pre svoju triedu. Vyrobené so zreteľom na potreby vodiča, ponúka Kia Rio inteligentné technológie, vrátane elegantnej prístrojovej dosky, navigačného systému, prepracovanému audio systému a zadnej cúvacej kamery. Vďaka bezkľúčovému prístupu so systémom štartovania vozidla "Smart Key" už nemusíte viac hľadať svoje kľúče od vozidla, zatiaľ čo zadná cúvacia kamera vám značne uľahčí parkovanie.

Dynamika: očakávaj viac

Kia Rio prichádza s rozmanitou ponukou motorov: dva zážihové a dva vznetové motory s výkonom v rozmedzí od 70 do 109 konských síl.  Vznetový motor s objemom 1,1 litra je jedným z najčistejších áut na trhu. Produkuje len 85g/km emisií CO2 (podľa Kia výskumu a vývojových testov). Kia EcoDynamics zohráva dôležitú úlohu aj v tomto smere, a to systémom Stop & Go (ISG), pneumatikami s nízkym valivým odporom a indikátorom pre optimálne radenie rýchlosti. Takže to je dôvod prečo vybehnúť von a užiť si jazdu vo veľkom štýle.

Mohlo by Vás zaujímať:

Akcie KIA

Aktuality KIA

Autá KIA na predaj

Blog KIA

Kontakty KIA

Na stiahnutie

Auto konfigurátor

Poskladajte si automobil presne podľa vašich požiadaviek.

Áut k odberu: