Kia Sportage teraz už za 18 990€ !

Príďte si po svoju novú Kiu ešte dnes!

Viac

Nová Kia RIO v predaji

už od 10 490€!

Viac

Viac o novej Kia Optima

-

ÚPLNE NOVÁ KIA OPTIMA.INOVATÍVNA AKO VY.

Pracujete ťažko. A inteligentne. Vaše vozidlo by malo byť rovnaké. Štýlová Kia Optima je plná skvelých nápadov, asistenčných technológií a inteligentných možností pripojenia. Ponúka pokročilé bezpečnostné technológie a technológie na zabezpečenie komfortu pre dokonalú jazdu bez stresu. V podstate je skonštruovaná tak, aby vám čo najviac pomohla pri každej príležitosti na vašej ceste k úspechu.

Prvý dojem je pri podnikaní kľúčový. A trvalý ešte viac. V exteriéri úplne nového modelu Kia Optima sa spájajú atletické tvary s výraznými ostrými obrysmi, modernými detailmi a pôsobivejším charakterom na ceste než doteraz – celok tvorí skvelý dizajn určený pre mimoriadnych ľudí.

Interiér

Interiér modelu Optima prekračuje všetky očakávania. Bol vytvorený s ohľadom na každý detail s cieľom dodržať náročné štandardy kvality určené pre náročný životný štýl. Od moderného štýlu a väčšieho priestoru až po kvalitné materiály a priekopnícke technológie.

Bixenónové svetlomety

Lepšia viditeľnosť v noci – s dynamickými svetlami do zákrut, ktoré automaticky prispôsobia lúč svetla zákrute vpredu, jasu svetiel ostatných vozidiel a stavu vozovky. Jednoducho ďalšia skvelá myšlienka pre ešte vyššiu bezpečnosť úplne nového modelu Optima.

Nižší hluk v interiéri vozidla

V kabíne nového modelu Optima je menší hluk, vibrácie a tvrdosť (NVH) než kedykoľvek predtým. Preto je to jednoducho skvelé miesto pre maximálnu koncentráciu a relax zároveň – ochráni vás pred rozptyľovaním zo sveta navôkol.

Odvetrávané predné sedadlá

Pohodlné sedenie sa posunulo o krok ďalej. V závislosti od počasia môže v predných sedadlách nového modelu Optima cirkulovať teplý alebo studený vzduch, takže vám nikdy nebude ani príliš horúco ani príliš chladno.

Bezdrôtový systém na nabíjanie telefónu

Telefonujete celý deň a neustále musíte kontrolovať stav batérie? Tieto dni sa už skončili. V úplne novom modeli Optima môžete nabíjať telefón jednoducho tak, že ho položíte na stredovú konzolu.

Navigačný systém

Ste hrdí, že ste na čele. Spoľahnite sa na nový balíček online služieb, s ktorým vždy nájdete cestu. Okrem štandardných navigačných pokynov získate aktualizácie o dopravnej situácii v reálnom čase, informácie o rýchlostných obmedzeniach (1), miestnych zaujímavostiach, počasí a oveľa viac. Navigačný systém je súčasťou štandardnej výbavy a obsahuje aj 7 rokov aktualizácií máp a online služby. Balíček (2)dopĺňa integrované Wi-Fi pripojenie.

Prémiový audiosystém

Kto povedal, že obchod a zábava nejdú dohromady? S voliteľným výkonným prémiovým audiosystémom značky Harman Kardon môžete na budúcich obchodných cestách uspokojiť svoju vášeň pre hudbu a vychutnať si vynikajúcu kvalitu zvuku.

Inteligentný parkovací asistent

Teraz môžete vozidlu zveriť dokonca aj parkovanie – s inteligentným parkovacím asistentom (SPAS). Prostredníctvom ultrazvukových bočných senzorov automaticky zaparkuje vozidlo na pozdĺžne alebo kolmé parkovacie miesto, a to úplne bez ovládania volantu rukami! Stačí, ak budete ovládať plyn a brzdu.

Pokročilý inteligentný tempomat

Zložte nohu z pedála a nechajte model Optima na chvíľu prevziať riadenie v režime tempomatu – so systémom ASCC, ktorý pomocou radaru udržiava nastavenú rýchlosť a vzdialenosť od vozidla vpredu.

Systém autonómneho núdzového brzdenia

Rovnako ako všetky najlepšie asistenčné systémy, ktoré vyhodnotia situáciu ešte pred vami, aj systém AEB v modeli Optima dokáže vopred rozpoznať hroziacu kolíziu a začne brzdiť.

Systém monitorovania okolia

Vždy chcete byť úplne v obraze? Na oboch stranách modelu Optima sa nachádzajú kamery, vďaka ktorým budete mať pri parkovaní alebo pri rýchlostiach pod 20 km/h 360° rozhľad na priestor okolo vozidla.

 

Na stiahnutie

Auto konfigurátor

Poskladajte si automobil presne podľa vašich požiadaviek.

Áut k odberu: