Nový GOLF a GOLF VARIANT s uvádzacím bonusom až 1000 EUR

Viac

Podporte svoje podnikanie s PODNIKATEĽSKÝM BONUSOM

Viac

Viac o VW Golf Variant

Fit pre každú výzvu.

Nový Golf Variant ponúka okrem veľkorysého priestoru aj športový dizajn, ktorý štýlovo prezentuje svojím exteriérom a interiérom.

Svetlomety

Jasný pohľad

Žiarivo v ústrety cieľu: Golf Variant sa na želanie dodáva aj s bi-xenónovými svetlometmi vrátane denného LED svietenia a s dynamickým svetlom do zákruty. S dennými LED svetlami získal Golf Variant nielen športový vzhľad, ale dokonca je aj úspornejší. Dynamické svetlá do zákruty perfektne osvetlia cestu pri prejazde zákrutou, vďaka čomu zaregistrujete prekážky skôr.

Ale to ešte nie je všetko. Doprajte si v kombinácii s bi-xenónovými svetlometmi aj funkciu dynamickej regulácie diaľkových svetiel „Dynamic Light Assist“. Táto funkcia vám umožňuje jazdu s trvalo zapnutými diaľkovými svetlami. V okamihu, ako systém zaznamená vozidlá v opačnom smere alebo pred vami, svetlomety automaticky čiastočne zacloní.

Interiér

Príjemná nálada

Golf Variant je vozidlo, ktoré sa perfektne hodí na dlhé cesty. K príjemnej atmosfére vnútorného priestoru prispieva pri výbave Highline a Sky štandardne dodávané náladové osvetlenie. Osvetlenie v oblasti nôh, čalúnenia predných dverí, kľučky dverí vpredu a lakťovej opierke slúžia pre lepšiu orientáciu a zdôrazňuje moderné a kvalitné spracovanie interiéru.

Dizajn prednej časti

Suverénny vzhľad

Keď sme tvorili prednú časť vozidla, kládli sme dôraz na dynamiku a kvalitne spracované detaily. Nárazníkdecentne ladia s farbou karosérie, kým maska chladiča a mriežky otvorov pre prívod vzduchu sú lakované v kontrastnej čiernej farbe. Smerové svetlá a halogénové svetlomety sú integrované do hlavných svetlometov, ktoré cieľavedome hľadia vpred.

Strešné lyžiny

Nosné prvky

To, čo nevojde dovnútra modelu Golf Variant, môžete umiestniť hore na strechu. Strešné lyžiny poskytujú stabilnú pevnosť veľkého úložného boxu. Pre všetky výbavy sa štandardne dodáva v čiernej farbe. Na želanie sa dodávajú od výbavy Comfortline aj v striebornom prevedení.

Dizajn zadnej časti

Štýlový vzhľad

Zadná časť modelu Golf Variant sa prezentuje kvalitne a sebavedome. Zadné dvere s integrovaným spojlerom, výrazne tvarovaný zadný nárazník s delenými koncovými svetlami, integrovanými odrazovými sklami a čiernym drsným difúzorom – jednoznačné signály, ktoré naznačujú, že nový model Golf Variant predstavuje viac ako len úžitkové vozidlo na každý deň.

Bočné línie

Športová stránka

Sila sa má ukázať. Bočný pohľad modelu Golf Variant prezentuje svoj športový charakter po celej jeho dĺžke. Športový vzhľad dotvára aj elegantný, lesklý čierny B-stĺpik a kryty vonkajších spätných zrkadiel a kľučky dverí vo farbe karosérie. Nápadné strešné lyžiny a determálne sklá podčiarkujú požiadavky modelu Golf Variant spojiť športový dizajn s užitočnými funkciami pre každodenné využitie.

Disky

Pútavý dizajn

Prvok, ktorý upúta pozornosť a za ktorým sa otočí takmer každý. Na želanie dodávané disky z ľahkej zliatiny zvýrazňujú športový charakter vášho vozidla Golf Variant. 16-palcové disky z ľahkej zliatiny „Toronto“ a „Perth“ s pneumatikami 205/55 s poistkou sú leštené a ponúkajú dokonalejšiu ochranu proti krádeži. V ponuke sú samozrejme aj na želanie dodávané 17-palcové disky z ľahkej zliatiny „Geneva“ alebo „Madrid“ s pneumatikami 225/45 R17. Pre všetkých, ktorí uprednostňujú väčšie rozmery diskov, sú k dispozícii kvalitné 18-palcové disky z ľahkých zliatin „Durban“.

Mohlo by Vás zaujímať:

Akcie Volkswagen

Aktuality Volkswagen

Autá Volkswagen na predaj

Blog Volkswagen

Kontakty Volkswagen

Na stiahnutie

Auto konfigurátor

Poskladajte si automobil presne podľa vašich požiadaviek.

Áut k odberu: