Akcia AUDI RS Q3

Vydané:Akcia AUDI RS Q3

AUDI RSQ3 ihneď k odberu za 76 700 €!

AUDI RS Q3 - kompaktné vysokovýkonné SUV

Originálny dizajn Audi RS Q3 zaujme výkonom, ktorý je zrejmý na prvý pohľad. Zadné partie Audi RS Q3 zvýrazňuje nárazník špecifický pre modely RS so zadným difúzorom a športový výfukový systém RS s veľkými oválnymi koncovkami výfuku a lesklými čiernymi akcentmi, ako aj špecifický strešný spojler RS. Nárazník RS v spojení s lesklou čiernou jednodielnom maskou chladiča Singleframe dodáva predným partiám vozidla dynamický vzhľad.

S legendárnym 2,5-litrovým motorom TFSI s piatimi valcami a športovým podvozkom RS plus s reguláciou tlmičov sa každá jazda zmení na dobrodružstvo a jazdná dynamika a stabilita sa zvýšia. 

U nás s cenovým zvýhodnením až do 14%!

 

AUDI RS Q3 Sportback - výkon je postoj.

Legendárny 2,5-litrový motor TFSI s piatimi valcami a športovým podvozkom RS premenia každú zákrutu na senzáciu. Audi RS Q3 Sportback je vybavené progresívnym riadením špecifickým pre modely RS pre presné definovanie smeru jazdy a zvýšenie jazdného komfortu.

Nekompromisné aj v interiéri.

Interiér Audi RS Q3 Sportback zaujme svojím dynamickým dizajnom do najmenších detailov rovnako ako jeho exteriér. Počnúc sériovým multifunkčným športovým koženým dole zrezaným volantom RS, sériovými dekoračnými antracitovými hliníkovými aplikáciami "race" - voliteľne v prevedení čierneho klavírového laku alebo karbónu - až po voliteľné športové sedadlá RS čalúnené jemnou kožou Nappa s voštinovým prešívaním špecifickým pre modely RS a integrovanými opierkami hlavy.

 

Zašleme vám cenovú ponuku vozidla, ponuku financovania aj poistenia!