Nové plne elektrické ID. Buzz Cargo

Vydané:

Nové plne elektrické ID. Buzz Cargo

ID. Buzz Cargo: nová dimenzia komerčnej mobility

Aké požiadavky má spĺňať moderná úžitková dodávka? Elektrický pohon, dostatočný batožinový priestor a zároveň vhodnosť na dlhé jazdy: toto všetko ponúka ID. Buzz Cargo. A vďaka modernej konektivite, digitálnym systémom a mnohým inteligentným funkciám, ktoré vám majú uľahčiť pracovný život, dokonca ešte o niečo viac. S inovatívnym ID. Buzz Cargo prinášame na cesty novú generáciu komerčnej mobility. Nový model ID. Buzz Cargo, ktorý bol vizuálne inšpirovaný prvým modelom Bulli, je prvá čisto elektrická dodávka od spoločnosti Volkswagen. Výsledok: výkonné a udržateľné úžitkové vozidlo, ktoré ľahko zvládne takmer všetky výzvy každodenného pracovného života.

Novo prepracovaný nákladný priestor: s ktorým je ID. Buzz Cargo majstrom nákladu

Veľký nákladný priestor, kompaktné rozmery a súčasne čisto elektrický pohon: ID. Buzz Cargo je pripravený nanovo definovať komerčnú mobilitu. Vďaka modernému dizajnu nákladného priestoru nadchne miestom pre dve priečne uložené europalety. V kombinácii s veľkým objemom batožinového priestoru až 3,9 m3 a vysokou úžitkovou hmotnosťou 650 kg presvedčí na celej čiare. Dostatok miesta ponúka aj dômyselná koncepcia úložného priestoru v kokpite, kde môžete prehľadne a bezpečne uložiť takmer všetko, čo potrebujete pre bežný pracovný deň - od pracovných rukavíc až po skladací meter. Vďaka výkonnému elektrickému pohonu bez problémov potiahne s voliteľným ťažným zariadením náklad s hmotnosťou až 1 000 kg. Z modelu ID. Buzz sa tak stáva skutočné "ťažné zviera".

Technológia budúcnosti: už dnes v modeli ID. Buzz Cargo

Nový ID. Buzz Cargo vás pri každodennej práci podporuje mnohými digitálnymi funkciami a pokrokovými technológiami. Na želanie vybavený s viac ako 30 asistenčnými systémami a dobrú viditeľnosť poskytuje vďaka voliteľným Matrix LED svetlometom: ID. Buzz Cargo ponúka vysokú úroveň komfortu a kvality. Súčasne je vždy online "always on", čo umožňuje integrovaná karta SIM. Digitálne funkcie ID. Buzz Cargo tak môžete ľahko aktualizovať. Aktualizácie "over-the-air" prostredníctvom služby We Connect uľahčujú aktualizáciu softvéru jediným stlačením tlačidla.

Nákladný priestor dobre premyslený: veľký priestor na malej ploche

Kompaktné rozmery, napriek tomu veľký objem nákladného priestoru a pritom čisto elektrický pohon: definujte s modelom ID. Buzz Cargo svoju komerčnú mobilitu nanovo. Vďaka modernej platforme MEB ponúka ID. Buzz Cargo maximálny ložný priestor na malej ploche: do nákladného priestoru sa zmestia dve priečne uložené europalety. Celkovo naložíte do ID. Buzz Cargo až 3,9 m3. Praktický prvok: pevná deliaca stena medzi kabínou vodiča a nákladným priestorom môže na želanie disponovať oknom a nakladacím otvorom. Druhé, voliteľné posuvné dvere na strane vodiča umožňujú ešte pohodlnejšie a flexibilnejšie nakladanie. okrem toho kombinuje ID. Buzz Cargo vysokú nosnosť s výbornou agilitou: malý polomer otáčania len 11,09 metra sa hodí najmä pri jazde úzkymi mestskými uličkami. Obratný, variabilný a priestranný s kompaktnými rozmermi: ID. Buzz Cargo zvládne takmer všetky výzvy modernej komerčnej mobility.

Šikovný kokpit: dobre organizovaný pracovný deň

Dosť miesta na uloženie a nabíjanie: Optimalizované miesto pre vodiča v ID. Buzz Cargo je dokonale vybavené na každodennú prácu. Na sériovej dvojitej lavici môžu sedieť až dvaja cestujúci. V interiéri nie je použitá žiadna pravá koža. ID. Buzz tak spája udržateľnosť s používateľským komfortom. Vďaka koncepcii úložného priestoru v kokpite, ktorý bol špeciálne navrhnutý na komerčné účely, máte na cestách všetko perfektne zorganizované. Či už ide o pracovné rukavice, dodací list alebo skladací meter, fľašu s vodou, pohár na kávu alebo obedár: takmer na všetko sa tu nájde miesto a vhodný úložný priestor, napríklad vo veľkom otvorenom úložnom priestore v hornej časti palubnej dosky alebo v uzamykateľnej odkladacej schránke. Okrem vhodnej priehradky na smartfón, v ktorej ho možno v prípade potreby indukčne nabíjať, ponúka ID. Buzz Cargo aj množstvo voliteľných portov USB-C, prostredníctvom ktorých môžete nabíjať ďalšie zariadenia.

ID. Buzz Cargo môžete financovať cez Volkswagen Kredit LNF.

Pre bližšie informácie kontaktujte našich predajcov Volkswagen úžitkové vozidlá.