Akcia Volkswagen California 6.1

Vydané:Akcia Volkswagen California 6.1

VW California ihneď k odberu s cenovým zvýhodnením 6.660€! 

Teraz aj s predĺženou zárukou na 4 roky / 120 000 km zadarmo.

Neobmedzená sloboda na štyroch kolesách!

Nocovanie pod hviezdami. Ráno byť prebudený zvukom mora. Objavovať cudzie krajiny a napriek tomu sa cítiť ako doma: California 6.1 predstavuje čistú voľnosť. Vďaka komfortnej výbave interiéru a premysleným detailom zmení každú cestu na nezabudnuteľné dobrodružstvo. Užite si vašu nezávislosť a cestujte, kamkoľvek budete chcieť. So všetkým, čo potrebujete.

Mimoriadne pôsobivé

Interiér - Viac voľnosti aj v interiéri

Každý deň objavovať nové krajiny, kultúry a miesta a napriek tomu sa vždy cítiť ako doma? California 6.1 je vaša obývačka na cestách. Priestranný interiér ponúka dosť miesta. A veľa úložného priestoru pre vaše obľúbené plyšové hračky alebo čítanie na dovolenku. Varenie, spánok, relax - všetko je ako doma. Len s celým svetom pred dverami.

Komfort spania - Váš obľúbený hotel je vždy s vami

Na najkrajších miestach sveta nie je vždy hotel, kde sa dá prenocovať. Jedine, že máte zo sebou váš vlastný: California 6.1 vám vďaka priestrannej vysokej posteli ponúka dosť miesta a pohodlia na to, aby ste mohli snívať o vašich najkrajších dovolenkových chvíľach alebo zaspať pri jemnom zvuku morských vĺn.

Technológie - Presne to správne. Pre mesto aj pláž

Možnosti, kam až oči dovidia. Už kokpit ponúka veľa nových nápadov, vďaka ktorým sa cesta na vaše vysnívané miesto a pobyt mimo vychodených ciest stane skvelým zážitkom. Okrem iného sa môžete tešiť na digitálny prístrojový panel s vysokým rozlíšením, na multimediálne infotainment systémy najnovšej generácie a na najmodernejšie možnosti konektivity s Volkswagen We Connect.

Asistenčné systémy - Vysoký komfort aj počas jazdy

California 6.1 je ideálna pre výlet na pobrežie, ale aj na nákupy v džungli mesta. Vďaka rozpoznaniu dopravných značiek, asistentovi bočnej ochrany karosérie, asistentovi jazdy pri bočnom vetre, udržiavania jazdného pruhu, parkovaciemu asistentovi, asistentovi pri vyparkovaní vozidla a asistentovi manipulácie s prívesom.