Akcia Volkswagen Multivan 6.1

Vydané:



Akcia Volkswagen Multivan 6.1

VW Multivan 2.0 TDI 4x4 ihneď k odberu so zľavou až 5.000 €!

Inšpirujte sa modelom Multivan 6.1

 

 

Špecifické prvky 6.1

Na prvý pohľad:

- nový dizajn masky chladiča a nárazníka

- predné a zadné svetlomety

- nové disky z ľahkej zliatiny

- nové, exluzívne poťahy sedadiel

- modernizovaný modulárny ovládací panel

- nový systém Infotainmentu s veľkosťou displeja až 23 cm (9,2")

- nové asistenčné systémy

Interiér 6.1

Budúcnosť na pohľad: Okrem nového voliteľného 26 cm (10,25“) veľkého digitálneho kokpitu sa môže interiér modelu Multivan 6.1 pochváliť najmodernejšími možnosťami pripojenia na internet z výroby (voliteľne) prostredníctvom najnovšej generácie modulárneho systému infotainmentu, vrátane 23 cm veľkého (9,2“) dotykového displeja v stredovej konzole. Zvýšená poloha sedenia a voliteľná bedrová opierka nastaviteľná v 4 smeroch sa postarajú o vynikajúce pohodlie. Vďaka množstvu úložných priestorov vo vozidle budete mať o všetkom prehľad.

Digitálne ukazovatele 6.1

Digitálny kokpit - Vaše nové riadiace centrum

Rýchlomer budúcnosti: Od výbavy Comfortline môžete klasický displej na želanie vymeniť za 26 cm (10,25") veľký digitálny displej s vysokým rozlíšením. Inovatívny združený prístrojový panel poskytuje vodičovi množstvo ďalších informácií, ktoré ďaleko presahujú len zobrazenie rýchlosti a stavu paliva.

Navigačný systém Discover Pro

Vaše infotainment centrum

Bez ohľadu na to, či chcete počas jazdy telefonovať, potrebujete aktuálne dopravné informácie alebo sa len chcete zabaviť. Voliteľný navigačný systém "Discover Pro" s intuitívnym ovládaním, napríklad prostredníctvom gest, vám poskytne prístup k širokej škále užitočných funkcií. Pomôže vám bezpečne sa dostať do cieľa a vždy bude baviť.

Volkswagen We Connect

Váš prístup do sveta inovatívnych online služieb

Multivan 6.1 je sériovo vybavený inovatívnymi online funkciami "We Connect", ako aj najnovšou generáciou modulárneho systému Infotainmentu. Na želanie ste tak počas jazdy pripojený na internet. S funkciami "We Connect" môžete očakávať, že každá jazda bude ešte komfortnejšia a bezpečnejšia. Či už ide o dopravné informácie v reálnom čase, aktualizáciu máp alebo bezkľúčový prístup do vozidla prostredníctvom aplikácie.

Asistenčné systémy 6.1

Adaptívny tempomat ACC: Adaptívny tempomat ACC automaticky prispôsobuje rýchlosť automobilu voči vpredu idúcemu vozidlu a udržiava vodičom prednastavenú rýchlosť a vzdialenosť.

Asistent udržania jazdného pruhu "Lane Assist": Voliteľný asistent udržania jazdného pruhu "Lane Assist"  koriguje smer jazdy pri neúmyselnom opustení jazdného pruhu a súčasne upozorňuje vodiča výstražným tónom a textovou správou na displeji palubného počítača.

Asistent stabilizácie pri bočnom vetre: Vietor môže fúkať, ako len chce. Asistent stabilizácie pri bočnom vetre predstavuje čiastkovú funkciu elektronického stabilizačného systému a pri silnom nárazovom bočnom vetre pomáha automatickým zásahom prostredníctvom bŕzd.

Parkovací asistent "Park Assist": Parkovací asistent "Park Assist" podporuje vodiča tým, že pri parkovaní preberie riadenie vozidla. Vodič ovláda iba spojku, pedál akcelerátora a brzdu.

Ochrana bokov karosérie: Užite si v modeli Multivan 6.1 dokonalú bezpečnosť. Ochrana bokov vozidla monitoruje priestor po bokoch vozidla a optickými a akustickými signálmi upozorňuje, v rámci možností daných systémom, na kritickú vzdialenosť k prekážkam alebo ľuďom.

Asistent pri vyparkovaní vozidla: Asistent pri vyparkovaní vozidla ponúka výstražnú funkciu, ktorá varuje vodiča akustickým signálom, keď pri cúvaní z parkovacieho miesta na cestu rozozná iné vozidlo. V kritických situáciách prispieva k zníženiu nehodovosti pomocou automatického núdzového brzdenia.

Asistent regulácie diaľkových svetiel "Light Assist": Asistent regulácie diaľkových svetiel "Light Assist" automaticky prepína medzi stretávacími a diaľkovými svetlami, aby neoslnil vodičov idúcich pred vami alebo v opačnom smere jazdy. Pri rýchlosti nad 60 km/h a v úplnej tme automaticky zapne diaľkové svetlomety.

Multivan 6.1 môžete financovať cez Volkswagen Kredit LNF.

Pre bližšie informácie kontaktujte našich predajcov Volkswagen úžitkové vozidlá.