Amarok je späť. Nový a ešte lepší!

Vydané:Autá v akcii

Amarok je späť. Nový a ešte lepší!

Veľkolepý návrat.

VW Amarok vo výbave 4WORK už od 30.990 € bez DPH aj s predĺženou zárukou na 4 roky / 120 000 km!

Nový Amarok je tu!

A svojim vodičom dáva jasný odkaz: Všetky cesty sú cieľ.

Teraz so zárukou 4 roky / alebo 120 000 km.

Úplne prepracovaný model definuje prémiový segment Volkswagen Úžitkové vozidlá svojou modernou technológiou a novým dizajnom. Pretože bez ohľadu na to, kde a kedy sa nový Amarok použije: široké spektrum jeho moderných asistenčných systémov ponúka väčšiu podporu ako predchádzajúci model.

Jeho prémiový charakter zvýrazňujú prvky ako ambientné osvetlenie a prémiový zvukový systém od spoločnosti Harman Kardon. Ako spoločník do terénu nadchne lepšími terénnymi schopnosťami a voliteľným silným agregátom V6. A pre tých, ktorí hľadajú robustné a spoľahlivé úžitkové vozidlo, ponúka nové prvky, ako je 3,5 t ťažné zariadenie pre všetky automatické prevodovky a ďalšie premyslené detaily pre každodenné používanie. Bez ohľadu na požiadavky: Nový Amarok ich zvládne takmer bez námahy.

To je Amarok. Nový pick-up od Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Dizajn

Nový Amarok sa prezentuje silnými kontúrami v kompletne nanovo prepracovanom dizajne značky Volkswagen Úžitkové vozidlá: mierne širší rázvor zabezpečuje vyšší nájazdový uhol pre lepšiu priechodnosť terénom a aj šírka vozidla je v porovnaní k predchádzajúcemu modelu výraznejšie maskulínnejšia. Moderné "IQ.Light" Matrix LED svetlomety, voliteľné disky do veľkosti až 21 palcov, úplne nové balíky výbavy "Exteriér Styling" s novo navrhnutými "Styling" lištami a stúpačkami sú rovnakými exkluzívnymi elementmi ako maska chladiča, ktorá - v závislosti od verzie - individuálne prechádza do horizontálneho usporiadania prednej časti alebo do tvaru písmena X4 pri najvyšších verziách výbavy.

Keď už hovoríme o exkluzívnych prvkoch: na ložnej ploche medzi podbehmi kolies je dosť miesta na priečne uloženie europalety, ktorá sa dá pripevniť pomocou kotviacich ôk.

Ďalšou novinkou je statické zaťaženie strechy 350 kg: nikdy predtým nebolo možné postaviť stan na príjemnejšom podklade.

Dizajnové prvky nového modelu Amarok:

  • Nová maska chladiča
  • IQ.Light" Matrix LED svetlomety a zadné LED svetlá
  • Kolesá 16"/17"/18"/20"/21", terénne pneumatiky do 18"
  • Vyrazený nápis Amarok po celej šírke zadných dverí

Toto je off-road

Čo robí z nového modelu Amarok pravé čistokrvné terénne vozidlo? Ponúka najnovšie technológie a vyšší komfort jazdy ako predchádzajúci model, najmodernejšie airbagy a asistenčné systémy poskytujú ďalšie výhody pre komfort jazdy. Či už ide o varianty karosérie, podvozku, motora alebo prevodovky: Od zmenených rozmerov až po výrazne väčšiu hĺbku brodenia - všetko je tu prispôsobené terénnym schopnostiam vozidla.

Nový off-road pocit:

Dlhší rázvor

Nový Amarok je dlhý 5 350 mm - o 96 mm dlhší ako jeho predchodca. Rázvor 3 270 mm zodpovedá nárastu o 173 mm, čo znamená, že v kabíne je viac miesta. Keďže rázvor rastie viac ako celková dĺžka vozidla, zmenšili sa previsy karosérie. A to znamená: lepší nájazdový uhol, lepšia priechodnosť terénom.

Viac jazdných režimov, väčší komfort jazdy

Nakonfigurované jazdné režimy sú nové a rozmanité: vo viacerých stupňoch podporujú vodičov v špeciálnych terénnych situáciách. Viac ako 30 asistenčných systémov, z ktorých viac ako 20 je na palube modelu Amarok úplne nových, poskytuje na želanie dodatočný komfort jazdy.

4x4 tu nie je 16, ale pripojiteľný alebo stály systém

Nový Amarok má správnu odpoveď na takmer každú jazdnú situáciu. A preto má v talóne správnu prevodovku pre takmer každú preferenciu pohonu: od pohonu zadných kolies až po pripojiteľný a stály pohon všetkých kolies. O správnu hnaciu silu sa postarajú tri rôzne dieselové motory so štyrmi až šiestimi valcami a objemom 2,0 až 3,0 litra.

Brodivosť 800 mm

O neuveriteľných 300 mm viac ako predchádzajúci model: vďaka brodivosti 800 mm sa fanúšikovia terénnych vozidiel môžu teraz ešte lepšie ponoriť do sveta terénnych schopností.

Majster všestrannosti: nový Amarok

Spoľahlivosť a všestrannosť pre takmer každý odbor? Nový Amarok to má v génoch. A rád sa tým pochváli: nápis AMAROK je vyrazený takmer po celej šírke zadných dverí. Vďaka množstvu nových funkcií poskytuje ešte väčšiu pripravenosť na intenzívnejšie používanie. To z neho robí všestranné a spoľahlivé úžitkové vozidlo.

  • Nakladacia plocha s LED osvetlením, kotviacimi okami, 12-voltovou zásuvkou, krytom nákladného priestoru/krytom nákladného priestoru elektrický systém "Rollcover"

  • Ťažné zariadenie 3,5 t, teraz pre všetky automatické prevodovky

  • Dostatočný priestor v nakladacom priestore medzi podbehmi kolies na priečne uloženie europalety, ktorú možno pripevniť pomocou kotviacich ôk

Pre bližšie informácie kontaktujte našich predajcov Volkswagen úžitkové vozidlá.