Kia e-Niro s financovaním bez navýšenia.Elektrický crossover s dojazdom až 455 km môže byť ihneď váš.

Možnosť financovania na štvrtiny(3 roky) alebo mesačné splátky (až na 7 rokov a už od 0% akontácie)  bez navýšenia!

Elektrifikovaný crossover

Nová Kia e-Niro má asertívnu osobnosť na každej ceste. Šikovne kombinuje prvky ako pozdĺžne strešné nosiče s aerodynamikou uzavretej prednej mriežky chladiča. Špeciálne prívody vzduchu so svetlami na denné svietenie s diódami LED v tvare hrotu šípu a modré svetlomety hovoria jasnou rečou: jej výkon je elektrický.

Vstúpte do moderného priestoru

Všetky potrebné informácie, ako je dojazd, úroveň nabitia akumulátora či spotreba elektrickej energie, sa zreteľne zobrazujú na obrazovke LCD združeného prístroja s uhlopriečkou 7” a dotykovej obrazovke navigačného systému s uhlopriečkou 10.25”. Stredová konzola obsahuje intuitívne prístroje ako hlavica radiacej páky elektronického radenia prevodových stupňov a elektrická parkovacia brzda.

Priestrannosť a všestrannosť

Priestor je luxus, ktorý si môže v novom modeli Kia e-Niro vychutnať každý. Interiér ponúka vyvýšenú polohu sedadla vodiča a pohodlný priestor pre hlavu i nohy pre štyroch cestujúcich. Do batožinového priestoru môžete naložiť 451 litrov nákladu, čo je viac, než má väčšina elektrických vozidiel. Zadné sedadlá sa sklápajú do roviny s delením v pomere 60:40, čím vznikne kapacita pre 1 405 litrov nákladu.


Kontakt

AutoMarket Trenčín

M.R Štefánika 26
911 01 Trenčín

Telefón: 32 / 777 12 05 (predaj) 32 / 743 02 78 (servis)
Fax: 032 / 743 19 24
Email: info@kiaautomarket.sk

Vladimír Drobný

vedúci predaja vozidiel KIA


0903 826 154
vladimir.drobny@kiaautomarket.sk

Kontaktný formulár

Mgr. Martina Margolienová

predaj vozidiel Kia


0903 225 604
martina.margolienova@kiaautomarket.sk

Kontaktný formulár
Kontaktný formulár
 

Mám viac ako 16 rokov a dobrovoľne súhlasím v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri pracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“) s tým, aby prevádzkovateľ A R A V E R a. s., M. R. Štefánika 26 912 50 Trenčín IČO:00679291 spracúval moje osobné údaje v rozsahu ktorý som dobrovoľne uviedol v kontaktnom formulári za účelom kontaktovania autoservisu. Súhlas je možné kedykoľvek elektronicky alebo písomne odvolať, platnosť súhlasu je udelená na obdobie 5 rokov odo dňa jeho poskytnutia. Osobné údaje budú poskytnuté sprostredkovateľom a tretím stranám, ktorých zoznam sa nachádza v nižšie spomínanej sekcii. Ako dotknutá osoba vyhlasujem a potvrdzujem, že som sa oboznámila so všetkými informáciami uvedenými v sekcii Informácie o ochrane osobných údajov a znením čl. 12 až čl. 23 Nariadenia GDPR. Uvedené informácie sú pre mňa zrozumiteľné a ich obsahu rozumiem.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.