Kompletné zimné kolesá 2019/2020

Kolesá & pneumatiky

Originálne kompletné kolesá Audi majú mnohé výhody. Okrem ich jedinečného dizajnu je to predovšetkým vysoká kvalita, ktorá je základom ich mimoriadnej životnosti a bezpečnosti. Vďaka ich skvelým vlastnostiam, širokej ponuke rozmerov, novej technológii lúčových kolies a exkluzívnej farebnosti sú vždy zladené s príslušným modelom Audi. Iba kolesá, ktoré spĺňajú všetky tieto požiadavky, smú niesť označenie Originálne kolesá Audi.

Aj v zime všetko pod kontrolou.

Disky z ľahkých zliatin s brilantným vzhľadom, vhodné aj pre snehové reťaze.

Funkčnosť a fascinujúci dizajn - s kompletnými zimnými kolesami z Originálneho príslušenstva Audi získate oboje v jednom. Dizajn kolies harmonicky dotvára exkluzivitu modelu Audi a dáva vám príležitosť vyjadriť svoju individualitu. Objavte svet Originálnych zimných kolies Audi.

Snehové reťaze

Komfortné snehové reťaze sú ideálne pre vozidlá Audi. Reťaze s diamantovým vzorom sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a sú vybavené samonapínacím systémom.
Oceľové hrany sú spevnené prídavnými úchytkami, ktoré zaisťujú ľahké uchopenie a tichý chod.
Take-off systém umožňuje rýchle a jednoduché odstránenie reťaze na vonkajšej strane kolesa.

Pre viac informácií sa obráťte na našich servisných poradcov.

Kontakt

Araver Nitra

Topoľčianska 2A
949 01 Nitra

Telefón: 037 / 656 01 11
Fax: 037 / 656 01 10
Email: nitra@araver.sk

Magdaléna Bojdová

servisný poradca

Araver Trenčín - Opatová

Nivy 80
912 50 Trenčín Opatová

Telefón: 032 / 744 13 65
Fax: 032 / 744 13 68
Email: vwaudi@araver.sk

Stanislav Čičo

servisný poradca

Kontaktný formulár
 

Mám viac ako 16 rokov a dobrovoľne súhlasím v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri pracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“) s tým, aby prevádzkovateľ A R A V E R a. s., M. R. Štefánika 26 912 50 Trenčín IČO:00679291 spracúval moje osobné údaje v rozsahu ktorý som dobrovoľne uviedol v kontaktnom formulári za účelom kontaktovania autoservisu. Súhlas je možné kedykoľvek elektronicky alebo písomne odvolať, platnosť súhlasu je udelená na obdobie 5 rokov odo dňa jeho poskytnutia. Osobné údaje budú poskytnuté sprostredkovateľom a tretím stranám, ktorých zoznam sa nachádza v nižšie spomínanej sekcii. Ako dotknutá osoba vyhlasujem a potvrdzujem, že som sa oboznámila so všetkými informáciami uvedenými v sekcii Informácie o ochrane osobných údajov a znením čl. 12 až čl. 23 Nariadenia GDPR. Uvedené informácie sú pre mňa zrozumiteľné a ich obsahu rozumiem.