Nový ID. BuzzID. Buzz je pripravený nanovo definovať budúcnosť mobility

Prichádza nová generácia mobility: inovatívny ID. Buzz. Je to prvý čisto elektrický "Bus" značky Volkswagen: multifunkčný, plne pripojený na internet a úplne prepracovaný. "Elektrobus" pre rodiny, priateľov a výzvy každodenného života - aj v úzkych uličkách veľkomesta. Objavujte vizionársky dizajn ID. Buzz, ktorý spája kompaktné rozmery s priestrannosťou a inovatívnymi technológiami. Zažite nový pocit z priestoru vďaka interiéru, ktorý je čiastočne vyrobený z recyklovaných materiálov. Nechajte sa nadchnúť početnými možnosťami konektivity a digitálnymi funkciami, ako je inteligentná funkcia ID. Light. Presvedčte sa o modernej e-mobilite v novom modeli ID. Buzz.

Dizajn novej éry

Vizuálne vzdáva hold prvému Bulli a zároveň je úplne nezávislý: Výrazný dizajn ID. Buzz kombinuje moderné proporcie s inovatívnou technológiou. Vychádza z ikonického dizajnu prvej generácie modelu Bulli a v ponuke je v štyroch voliteľných dvojfarebných lakovaniach. Prispôsobiteľné ambientné osvetlenie voliteľne s až 30 farebnými odtieňmi vytvára v interiéri príjemné akcenty. Vďaka úplne novej koncepcii s komfortne nastaviteľnými sedadlami ponúka nielen viac priestoru a variabilný interiér, ale aj jednoduchšie nakladanie batožiny. Pretože voliteľné elektrické zadné dvere môžete otvoriť gestom nohy - bez toho, aby ste museli vybrať kľúč z vrecka. Umožňuje to voliteľná funkcia Easy-Open. Vďaka inteligentným funkciám, maximálnemu priestorovému zážitku a inovatívnemu dizajnu svetiel vás nový ID. Buzz absolútne dostane.

Zažite technológiu budúcnosti už dnes

Súčasnosť a budúcnosť s konektivitou: Nový ID. Buzz nadchne mnohými digitálnymi funkciami. Vďaka systému Car2X dokáže ID. Buzz komunikovať s ostatnými vzájomne prepojenými účastníkmi cestnej premávky. To znamená, že môžete byť vopred informovaný o možných nebezpečenstvách a dopravných zápchach na ceste. Vysokú úroveň komfortu a kvality ponúka nový ID. Buzz s viac ako 30 voliteľnými asistenčnými systémami a dobrou viditeľnosťou vďaka voliteľným Matrix LED svetlometom. Prostredníctvom trvalo integrovanej SIM karty je vozidlo "vždy online": a preto môžete ľahko aktualizovať digitálne funkcie modelu ID. Buzz. S aktualizáciami "over-the-air" prostredníctvom služieb We Connect5 možno softvér systémov pohodlne aktualizovať jediným stlačením tlačidla.

Exteriér a interiér: nová úroveň priestoru

Zažite ekologickú mobilitu: Či už s celou rodinou alebo na výlete s priateľmi, v meste alebo na druhom konci krajiny: nový ID. Buzz je multifunkčné všestranné vozidlo, vhodné na každodenné používanie a pohodlné - aj vďaka malému polomeru otáčania niečo vyše jedenásť metrov. Vďaka maximálnemu využitiu priestoru ponúka úsporný, úplne novo vyvinutý koncept interiéru aj dostatok miesta na nohy. Pohodlne nastaviteľné sedadlá ID. Buzz sa dajú variabilne použiť. Aj so všetkými pasažiermi na palube má päťmiestne vozidlo dosť miesta na batožinu, s objemom batožinového priestoru za druhým radom sedadiel až 1 121 litrov.

Moderné svetlá, ktoré s vami komunikujú

Veľký podiel na sympatickom vzhľade ID. Buzz má moderný dizajn svetiel. Hneď ako sa priblížite s kľúčom k vozidlu, ktoré disponuje voliteľným systémom Keyless Advanced sa jeho voliteľné Matrix LED svetlomety elektricky pohybujú zdola nahor a rozsvietia sa - na privítanie na vás priateľsky "žmurkne". Následne vás v interiéri privíta interaktívne ID. Light nielen svetelnými signálmi a diskrétnym zvukom, ale v kombinácii s voliteľným navigačným systémom vás premávkou prevedie ešte ľahšie. Počas jazdy vytvára príjemnú atmosféru desať sériových alebo 30 voliteľných farebných odtieňov ambientného osvetlenia s nepriamym svetlom. Celkovo možno zvoliť dva farebné odtiene súčasne. Jas možno nastaviť samostatne a individuálne pre štyri oblasti. Vďaka funkcii "Coming- & Leaving-Home" vnáša ID. Buzz svetlo do tmy: keď chcete nastúpiť do vozidla alebo z neho vystúpiť, svetlomety a svetelná projekcia osvetlia cestu. Inovatívna technológia svetiel ID. Buzz pravidelne prináša do bežného života výnimočné funkcie.
Kontakt

ARAVER Nitra

Topoľčianska 2A
949 01 Nitra

Telefón: 037 / 656 01 11
Fax:
Email: nitra@araver.sk

Jozef Chudý

Predaj osobných a úžitkových vozidiel VW


0910 222 082
jozef.chudy@araver.sk

Kontaktný formulár

ARAVER Trenčín

Niva 80
912 50 Trenčín Opatová

Telefón: 032 / 744 13 65
Fax:
Email: opatova@araver.sk

Martin Chupáč

predaj osobných a úžitkových vozidiel VW


0903 594 951
martin.chupac@araver.sk

Kontaktný formulár
Kontaktný formulár
 

Mám viac ako 16 rokov a dobrovoľne súhlasím v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri pracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“) s tým, aby prevádzkovateľ A R A V E R a. s., M. R. Štefánika 26 912 50 Trenčín IČO:00679291 spracúval moje osobné údaje v rozsahu ktorý som dobrovoľne uviedol v kontaktnom formulári za účelom kontaktovania autoservisu. Súhlas je možné kedykoľvek elektronicky alebo písomne odvolať, platnosť súhlasu je udelená na obdobie 5 rokov odo dňa jeho poskytnutia. Osobné údaje budú poskytnuté sprostredkovateľom a tretím stranám, ktorých zoznam sa nachádza v nižšie spomínanej sekcii. Ako dotknutá osoba vyhlasujem a potvrdzujem, že som sa oboznámila so všetkými informáciami uvedenými v sekcii Informácie o ochrane osobných údajov a znením čl. 12 až čl. 23 Nariadenia GDPR. Uvedené informácie sú pre mňa zrozumiteľné a ich obsahu rozumiem.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.