Volkswagen Caddy 5Volkswagen Caddy 5 s cenovým zvýhodnením "Family" až 1 920€.

Model Caddy úplne prepracovali. Okrem nového, vzrušujúceho dizajnu vás nadchnú najmodernejšie asistenčné systémy vodiča, exkluzívny digitálny kokpit a priekopnícky infotainment systém (Innovision Cockpit) vrátane mobilných online služieb. Caddy je samozrejme naďalej spoľahlivý, flexibilný a vhodný na každodenné používanie, no teraz ešte lepšie pripravený na to, čo prináša život.

Motory = Úsporné a komfortné

Nový Caddy môže byť poháňaný naftou, benzínom alebo zemným plynom. Disponuje najmodernejšími motormi, ktoré už v roku 2020 spĺňajú emisné normy Euro 6 platné pre rok 2021 a sú vybavené filtrom pevných častíc. V závislosti od verzie pohonu sa spotreba nového modelu Caddy môže znížiť až o dvanásť percent v porovnaní s predchádzajúcim modelom.

Moderné asistenčné systémy = Automaticky viac komfortu

S modernými asistenčnými systémami v novom modeli Caddy si môžete užiť každú jazdu celkom uvoľnene: vďaka asistentovi zmeny jazdného pruhu "Lane Assist", asistentovi pri vyparkovaní vozidla "Rear Cross Traffic Alert", asistentovi manévrovania s prívesom "Trailer Assist" a systému "Travel Assist" s núdzovým asistentom "Emergency Assist" jazdíte bezpečne.

Vnútorný priestor = Intuitívne ovládanie

Interiér modelu Caddy bol úplne prepracovaný a značne digitalizovaný. Toto univerzálne vozidlo bude prvýkrát v ponuke s voliteľným digitálnym prístrojovým panelom: digital cockpit. Kokpit a systém infotainment pritom tvoria najmodernejšie digitálne prostredie (Innovision Cockpit). Digitalizované boli aj ďalšie ovládacie prvky: Patrí tu napríklad modul tlačidiel pre funkciu "Light and vision" umiestnený vľavo od multifunkčného volantu a modul tlačidiel pre priamy prístup k rôznym funkciám menu, ktorý je umiestnený pod systémom infotainment. Caddy vás okrem toho presvedčí aktívnym vetraním priestoru pre cestujúcich, pohodlnými sedadlami ErgoComfort, novým konceptom sedenia, ktorý ponúka dve samostatné sedadlá v treťom rade sedadiel a mnohými ďalšími systémami.

Komfortné funkcie = Charakteristický dizajn

Exteriér sedemmiestneho modelu Caddy sa, vzhľadom na techniku a výbavu, vyznačuje mnohými novými funkciami: napríklad voliteľným elektrickým servodovieraním posuvných dverí a dverí batožinového priestoru, ako aj 1,4 m2 veľkým pevným panoramatickým strešným oknom, ktoré siaha až za druhý rad sedadiel. A tiež novými až 18-palcovými disky z ľahkej zliatiny a novými LED svetlometmi a zadnými LED svetlami. Prvýkrát je v ponuke bezkľúčové štartovanie a bezkľúčový prístup.

Viac informácií vám poskytnú naši predajcovia úžitkových vozidiel.

Kontakt

ARAVER Nitra

Topoľčianska 2A
949 01 Nitra

Telefón: 037 / 656 01 11
Fax:
Email: nitra@araver.sk

Jozef Chudý

Predaj osobných a úžitkových vozidiel VW


0910 222 082
jozef.chudy@araver.sk

Kontaktný formulár

ARAVER Trenčín

Niva 80
912 50 Trenčín Opatová

Telefón: 032 / 744 13 65
Fax:
Email: opatova@araver.sk

Martin Chupáč

predaj osobných a úžitkových vozidiel VW


0903 594 951
martin.chupac@araver.sk

Kontaktný formulár
Kontaktný formulár
 

Mám viac ako 16 rokov a dobrovoľne súhlasím v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri pracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“) s tým, aby prevádzkovateľ A R A V E R a. s., M. R. Štefánika 26 912 50 Trenčín IČO:00679291 spracúval moje osobné údaje v rozsahu ktorý som dobrovoľne uviedol v kontaktnom formulári za účelom kontaktovania autoservisu. Súhlas je možné kedykoľvek elektronicky alebo písomne odvolať, platnosť súhlasu je udelená na obdobie 5 rokov odo dňa jeho poskytnutia. Osobné údaje budú poskytnuté sprostredkovateľom a tretím stranám, ktorých zoznam sa nachádza v nižšie spomínanej sekcii. Ako dotknutá osoba vyhlasujem a potvrdzujem, že som sa oboznámila so všetkými informáciami uvedenými v sekcii Informácie o ochrane osobných údajov a znením čl. 12 až čl. 23 Nariadenia GDPR. Uvedené informácie sú pre mňa zrozumiteľné a ich obsahu rozumiem.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.