Volkswagen California 6.1Neobmedzená sloboda na štyroch kolesách!

Nocovanie pod hviezdami. Ráno byť prebudený zvukom mora. Objavovať cudzie krajiny a napriek tomu sa cítiť ako doma: California 6.1 predstavuje čistú voľnosť. Vďaka komfortnej výbave interiéru a premysleným detailom zmení každú cestu na nezabudnuteľné dobrodružstvo. Užite si vašu nezávislosť a cestujte, kamkoľvek budete chcieť. So všetkým, čo potrebujete.

Mimoriadne pôsobivé

Interiér - Viac voľnosti aj v interiéri

Každý deň objavovať nové krajiny, kultúry a miesta a napriek tomu sa vždy cítiť ako doma? California 6.1 je vaša obývačka na cestách. Priestranný interiér ponúka dosť miesta. A veľa úložného priestoru pre vaše obľúbené plyšové hračky alebo čítanie na dovolenku. Varenie, spánok, relax - všetko je ako doma. Len s celým svetom pred dverami.

Komfort spania - Váš obľúbený hotel je vždy s vami

Na najkrajších miestach sveta nie je vždy hotel, kde sa dá prenocovať. Jedine, že máte zo sebou váš vlastný: California 6.1 vám vďaka priestrannej vysokej posteli ponúka dosť miesta a pohodlia na to, aby ste mohli snívať o vašich najkrajších dovolenkových chvíľach alebo zaspať pri jemnom zvuku morských vĺn.

Technológie - Presne to správne. Pre mesto aj pláž

Možnosti, kam až oči dovidia. Už kokpit ponúka veľa nových nápadov, vďaka ktorým sa cesta na vaše vysnívané miesto a pobyt mimo vychodených ciest stane skvelým zážitkom. Okrem iného sa môžete tešiť na digitálny prístrojový panel s vysokým rozlíšením, na multimediálne infotainment systémy najnovšej generácie a na najmodernejšie možnosti konektivity s Volkswagen We Connect.

Jazdná dynamika - Čisté potešenie z jazdy na akomkoľvek teréne

Aby bola jazda v modeli California 6.1 ešte zábavnejšia, ponúka na výber rôzne kombinácie motora a prevodovky. Pohon všetkých kolies 4MOTION sľubuje vysokú hnaciu silu na takmer akomkoľvek povrchu, zatiaľ čo prevodovka s dvojitou spojkou DSG citeľne zvyšuje komfort jazdy vďaka hladkej zmene prevodových stupňov.

Asistenčné systémy - Vysoký komfort aj počas jazdy

California 6.1 je ideálna pre výlet na pobrežie, ale aj na nákupy v džungli mesta. Vďaka rozpoznaniu dopravných značiek, asistentovi bočnej ochrany karosérie, asistentovi jazdy pri bočnom vetre, udržiavania jazdného pruhu, parkovaciemu asistentovi, asistentovi pri vyparkovaní vozidla a asistentovi manipulácie s prívesom.

Kontakt

ARAVER Trenčín

Nivy 80
912 50 Trenčín Opatová

Telefón: 032 / 744 13 65
Fax:
Email: opatova@araver.sk

Martin Chupáč

predaj osobných a úžitkových vozidiel VW


0903 594 951
martin.chupac@araver.sk

Kontaktný formulár

Araver Nitra

Topoľčianska 2A
949 01 Nitra

Telefón: 037 / 656 01 11
Fax:
Email: nitra@araver.sk

Dušan Gála

predaj osobných a úžitkových vozidiel VW


0911 600 169
dusan.gala@araver.sk

Kontaktný formulár
Kontaktný formulár
 

Mám viac ako 16 rokov a dobrovoľne súhlasím v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri pracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“) s tým, aby prevádzkovateľ A R A V E R a. s., M. R. Štefánika 26 912 50 Trenčín IČO:00679291 spracúval moje osobné údaje v rozsahu ktorý som dobrovoľne uviedol v kontaktnom formulári za účelom kontaktovania autoservisu. Súhlas je možné kedykoľvek elektronicky alebo písomne odvolať, platnosť súhlasu je udelená na obdobie 5 rokov odo dňa jeho poskytnutia. Osobné údaje budú poskytnuté sprostredkovateľom a tretím stranám, ktorých zoznam sa nachádza v nižšie spomínanej sekcii. Ako dotknutá osoba vyhlasujem a potvrdzujem, že som sa oboznámila so všetkými informáciami uvedenými v sekcii Informácie o ochrane osobných údajov a znením čl. 12 až čl. 23 Nariadenia GDPR. Uvedené informácie sú pre mňa zrozumiteľné a ich obsahu rozumiem.