Letný výpredaj Audi !

Využite zľavy na skladové autá až do 23% !

Viac

Viac o Audi TT

DIZAJN

Exteriér

Charakteristické detaily
Prednej časti nového modelu TT dominujú horizontálne línie. Mriežka jednodielnej masky chladiča je oveľa širšia a nižšia než u predchádzajúceho modelu. Výrazná línia ju delí na dve zóny. Ploché svetlomety dodávajú výrazu nového TT Coupé energický pohľad.

 Výrazné zadné partie
Hlavne v zadnej časti zvýrazňujú športový charakter vozidla horizontálne línie. Audi TT dostalo od svojich tvorcov dve veľké, okrúhle koncovky výfuku. Od rýchlosti 120 km/h sa z kapoty batožinového priestoru vysunie zadný spojler.

 Interiér

 Audi virtual cockpit

Špičková technológia na najvyššej úrovni. Prvýkrát prezentovaná v novom Audi TT. Združený prístroj vo forme LCD displeja s vysokým rozlíšením poskytuje vodičovi informácie takým spôsobom, ako si sám zvolí, buď prostredníctvom klasických okrúhlych prístrojov alebo ako futuristické zobrazenie na celom displeji. Systém zameraný na vodiča. Inovatívny. S jednoduchým prepínaním režimov na multifunkčnom volante. Nádherná ukážka technologickej vyspelosti nového modelu Audi TT.

 Menej znamená viac

Čisté, puristické línie zvýrazňujú ľahkosť a nekompromisný športový charakter interiéru Audi TT. Ako štvormiestne vozidlo predstavuje Audi TT športový automobil s praktickým, každodenným využitím. Objem batožinového priestoru 305 litrov je v porovnaní s predchádzajúcim modelom o 13 litrov väčší a sklopením operadiel zadných sedadiel sa ešte zväčší.

 Ikona sa vracia. Audi TT Coupé.

 Emocionálny dizajn
Mnohé detaily profilu nového Audi TT Coupé odkazujú na moderného klasika prvej generácie. Z bočného pohľadu pôsobia jeho svalnaté línie napätým dojmom. Na ceste vzbudzuje pocit, že je neustále pripravený na skok. Horizontálne línie v zadnej časti vozidla zvýrazňujú jeho široký športový postoj. Súčasťou svetlometov LED a Audi Matrix LED sú smerové svetlá s funkciou dynamického svietenia integrované do zadných svetiel.

 Audi virtual cockpit
Dokonalá prehľadnosť, ktorá na seba pritiahne všetku pozornosť. Atraktívna, štandardne dodávaná digitálna prístrojová doska Audi virtual cockpit prezentuje špičkovú technológiu na najvyššej úrovni. Združený prístroj vo forme LCD displeja s vysokým rozlíšením poskytuje vodičovi informácie tak, ako si to želá, buď prostredníctvom klasických okrúhlych prístrojov alebo ako futuristické zobrazenie na celom displeji. Nádherná ukážka technologickej vyspelosti nového modelu Audi TT.

 Športová sila a prevratná účinnosť
Motor 2.0 TFSI akceleruje Audi TT s prevodovkou S tronic® a stálym pohonom všetkých kolies s výkonom 169 kW (230 k) z 0 na 100 km/h len za 5,3 sekundy. S priemernou spotrebou paliva 6,8 litra na 100 kilometrov je charakteristický výnimočnou účinnosťou. Dosahuje elektronicky obmedzenú maximálnu rýchlosť 250 km/h.

 

Mohlo by Vás zaujímať:

Akcie Audi

Kontakty na predaj a servis Audi

Aktuality Audi

Na stiahnutie

Auto konfigurátor

Poskladajte si automobil presne podľa vašich požiadaviek.

Áut k odberu: