Akcia nové ­ID. 7

Vydané:Akcia nové ­ID. 7

ID.7 Pro s výbavou LIMITED v hodnote 9 340 € zadarmo a s bonusom 3 000 €. Už od 53 490 €.

Vozidlá ihneď k odberu so zľavou až 6 400 €!

Financovanie s úrokom 6,99% alebo na 1/3 a 1/4.

Volkswagen nanovo definuje výkon elektromobility s novým čisto elektrickým modelom ID.7. Plne elektrická limuzína kombinuje vysoký dojazd, rýchle nabíjanie, veľkorysý priestor a intuitívne ovládanie a vytvára tak nový prémiový štandard značky Volkswagen.

Rýchle nabíjanie. Väčší dojazd

S novým modelom ID.7 prejdete v závislosti od kapacity batérie na čisto elektrický režim až 700 kilometrov¹, a tak ste vybavený na takmer akúkoľvek jazdu bez prestávky. Batériu nabijete z 10 na 80 percent za menej ako 30 minút a opäť môžete rýchlo pokračovať v jazde - a s najefektívnejším vozidlom vo svojej triede ste na cestách dlhšie: vďaka sofistikovanému manažmentu batérie a aerodynamickému dizajnu spotrebuje nové ID.7 len 13 kWh/100 km.  (1 Dojazd podľa WLTP)

Funkcia v najlepšej forme

Elegantný dizajn modelu ID.7 charakterizuje aerodynamicky tvarovaná predná časť a klesajúca časť strechy, ktorá pripomína fastback. Otvory pre prívod chladiaceho vzduchu v prednej časti umožňujú cielene prúdenie vzduchu po boku vozidla smerom dozadu. Vytvárajú tak vzduchovú zásterku, ktorá usmerňuje prúdenie vzduchu po boku vozidla. Šikmá strecha modelu ID.7 prispieva k veľmi dobrému koeficientu odporu vzduchu (hodnota cW) len 0,237 - pre nižšiu spotrebu energie a väčší dojazd.

Zážitok z komfortu

Nový model ID.7 ponúka veľký priestor až pre päť cestujúcich a vďaka prémiovým materiálom a prvkom, ako je ambientné osvetlenie alebo elektricky zatmaviteľná panoramatická sklenená strecha, sprostredkúva charakter salónika limuzíny vyššej triedy s mimoriadne veľkorysým pocitom z priestoru - dokonca aj na zadných sedadlách. A v batožinovom priestore s objemom 500 litrov sa nájde miesto nielen pre najnutnejšie veci. 

Konektivita: Digitálne pripojenie k vášmu ID.7

Ponuka konektivity od spoločnosti Volkswagen vám poskytne viac pohodlia a zábavy. Pripojenie vášho ID.7 k internetu a smartfónu vám pomôže uvoľnene sa dostať do cieľa - len riadiť vozidlo musíte ešte sami.

Pre bližšie informácie kontaktujte našich predajcov Volkswagen.