Akcia Volkswagen Taigo

Vydané:Autá v akcii

Akcia Volkswagen Taigo

Taigo s výbavou LIMITED v hodnote 2 030 € zadarmo a bonusom 2 000 €! Už od 19 390 €. Zľava na skladové vozidlá až 4.200 €!

Úver s úrokom 4,49 % na vybrané vozidlá so skladovým bonusom.

 

Nové Taigo. Pre všetkých, ktorí si tvoria vlastné trendy. Ktorí sa nenechajú zmeniť, ale radšej urobia zmenu sami. Ktorí ukazujú nielen štýl, ale aj charakter. A ktorí nachádzajú výnimočnosť aj v každodennom živote.

Nové Taigo má množstvo unikátnych vlastností. Tu sú prvé tri:

Digital Cockpit

Relevantné informácie na individuálne konfigurovateľnom displeji.

R-Line

Výbava R-Line prezentuje športový charakter modelu Taigo aj navonok.

Bezdrôtové rozhranie App-Connect 1)2)

Používajte svoj smartfón uvoľnene aj na cestách. Aj bez kábla.

Exteriér

Nápadne športová

Pre každého nadšenca športového temperamentu ponúka nové Taigo R-Line exkluzívnu výbavu špeciálnych dizajnových, komfortných a technologických prvkov pre pôsobivý exteriér a interiér.

Roof Pack

Nové Taigo spája kompaktné rozmery a skvelý dizajn. Ako to presne bude vyzerať, rozhodnete vy. Čo by ste povedali na čiernu strechu a s ňou zladené čierne lakované kryty vonkajších spätných zrkadiel? Roof Pack je voliteľne dostupný pri výbave Style vrátane tónovaných bočných a zadných okien.

Predné partie

Taigo pôsobí na prvý pohľad športovo a moderne. Výnimočný prvok: štýlová svetelná LED lišta prechádzajúca cez celú prednú časť až k logu Volkswagen pôsobivo spája IQ.LIGHT - Matrix LED svetlomety* a spolu vytvárajú skvelý svetelný podpis. Svetlá do hmly sú integrované do bokov širokého nárazníka

Zadné partie

Športová je tiež dozadu klesajúca zadná časť vozidla s moderným dizajnom koncových svetiel. Dizajn kupé je zvýraznený úzkymi, tmavočervenými zadnými LED svetlami spojenými svetelným pásom prechádzajúcim cez celú zadnú časť vozidla - a od výraznej hrany strechy až po dynamický zadný nárazník prezentuje, že nový model Taigo rád unikne všedným dňom.

Svetelná projekcia

Na pôsobivý vzhľad je potrebné správne osvetlenie. Pri modeli Taigo je súčasťou sériovej výbavy: svetelná projekcia, ktorá osvetľuje povrch vozovky vedľa automobilu. Aby ste nielen bezpečne došli do cieľa, ale aj domov, osvetlí pred nastupovaní a vystupovaním aj priestor pred vozidlom a prostredníctvom funkcie "Leaving home" a "Coming home" vám osvetlí cestu ku vchodovým dverám.

Interiér

Digital Cockpit

Na cestách je dôležité mať prehľad. Sériový digitálny prístrojový panel Digital Cockpit zobrazuje na farebnom displeji s vysokým rozlíšením a uhlopriečkou 20,32 cm klasické prístroje, ako je tachometer a počítadlo kilometrov. Prístrojový panel Digital Cockpit Pro s uhlopriečkou 26,04 cm umožňuje usporiadať zobrazenie podľa vašich individuálnych preferencií. Môžete si napríklad zvoliť zobrazenie asistenčných systémov alebo kombináciu navigačnej mapy a informácií z prehrávaných médií - všetko v príťažlivej grafike a animáciách.

Vnútorný priestor

Interiér nového modelu Taigo vás srdečne víta. S exkluzívnou dotykovou palubnou doskou Soft Touch v sériovej výbave a vo výbave Style na želanie dokonca s farebným dekórom. Svoje mobilné zariadenia môžete jednoducho nabíjať aj v priestore zadných sedadiel prostredníctvom USB rozhrania, ktoré je umiestnené na zadnej strane stredovej lakťovej opierky. Taktiež multifunkčný volant čalúnený kožou, ktorý je od výbavy Life súčasťou sériovej výbavy dokazuje, že v tomto priestore sa všetko točí okolo životného štýlu zameraného na konektivitu.

Dizajnový paket "Visual Green"

Chcete vo vnútri vozidla trochu viac farby? S dizajnovým paketom "Visual Green" dodáte interiéru svieži vzhľad. Pri nastupovaní vás privíta interiér v svetlej farbe "Ceramique" a štýlové dekory v zelenej farbe "Visual Green". Farebné ladenie vnútorného priestoru harmonicky dopĺňajú poťahy sedadiel Tracks s dekoratívnymi švami v zelenej farbe.

Ambientné osvetlenie

Biele ambientné osvetlenie, štandard pre výbavu Style a R-Line, v priestore kľučiek predných dverí, dekoratívnych líšt dverí a na palubnej doske vytvára príjemnú atmosféru v interiéri vozidla prostredníctvom nepriameho svetla. Pre vaše oči sú k dispozícii LED svetlá na čítanie vpredu a vzadu, voliteľné pre výbavu Life, ako aj LED osvetlenie priestoru pre nohy, sériová výbava pre Style a R-Line, ktoré vám zabezpečia dobrý prehľad pri nastupovaní.

Air Care Climatronic

Vašim spolucestujúcim je príliš teplo? A vám príliš chladno? S dvojzónovou reguláciou klimatizácie môžete nezávisle od seba nastaviť teplotu na strane vodiča a spolucestujúceho. Klimatizáciu "Air Care Climatronic" môžete pohodlne regulovať vďaka intuitívnemu dotykovému ovládaniu a dokáže oveľa viac: Rýchlosť otáčok ventilátora sa automaticky znižuje v závislosti od rýchlosti jazdy a ďalších kritérií, aby sa znížila hlučnosť klimatizácie. A pri použití ostrekovačov okien alebo pri zaradení spätného chodu automaticky prepne na vnútornú cirkuláciu vzduchu - nepríjemné pachy tak nepreniknú do vnútorného priestoru vozidla. V skratke: V modeli Taigo vládne dobrá cestovateľská klíma.

Variabilná podlaha batožinového priestoru

Napriek svojim kompaktným rozmerom ponúka model Taigo pôsobivo veľa miesta. Aby ste ho mohli optimálne využiť, ponúka variabilná podlaha ďalší úložný priestor. Tým, že nakladacia hrana a ložná plocha tvoria jednu rovinu, umožňujú mimoriadne ľahké nakladanie a vykladanie: batožinu stačí zdvihnúť na úroveň nakladacej hrany a posunúť ju dovnútra alebo vytiahnuť von. Nebude Vám pritom prekážať ani subwoofer¹ voliteľného zvukového systému BeatsAudio™, ktorý je integrovaný do priestoru pre rezervné koleso a umožňuje tak maximálne využitie batožinového priestoru.

Pre bližšie informácie kontaktujte našich predajcov Volkswagen.