Akcia Volkswagen Arteon a Arteon Shooting Brake

Vydané:Akcia Volkswagen Arteon a Arteon Shooting Brake

Arteon a Arteon Shooting Brake so zľavou až 7 000 €!

Dva Arteony su lepšie než jeden: Pribudlo športové kombi kupé - Arteon Shooting Brake!

Po 3 rokoch nám prichádza vynovený Arteon s viacerými novinkami ktoré sa neprejavili len opticky na karosérii, ale aj technologicky a hlavne novou karosérskou verziou a to športovým kombi "Shooting Brake", komu by nestačil štandartný fastback. V prípade oboch mierne osvieženie vonkajšieho dizajnu prinieslo svietiacu lištu naprieč prednou maskou a nové nasávacie otvory vzduchu na spodku masky.

Vo vnútri vynovený Arteon dostane úplne nový kokpit MIB3ktorý mu zaručí tie najnovšie schopnosti v oblasti konektivity. Dotykové "slajdre" pre ovládanie klimatizácie, nový multifunkčný kožený volant s kapacitnou obručou a pre milovníkov dobrej hudby - audiosystém Harman/Kardon s výkonom až 700 wattov.

Po vzore modelov Passat a Golf aj vynovený Arteon dostane asistenčný systém Travel Assist, ktorý umožňuje čiastočne autonómnu jazdu v rozmedzí rýchlostí 0 – 210 km/h

Vylepšené LED svetlá IQ.Light s technológiou Matrix LED.

Nové motory ktoré sa postarajú o lepšie emisie, nižšiu spotrebu ale aj športové "R"-ko. Prvou je dobíjateľný eHYBRID, ktorý kombinuje 1,4-litrový benzínový štvorvalec TSI s výkonom 115 kW/156 koní a elektromotor s výkonom 85 kW/115 koní s ktorým prejde Arteon 54km čisto na elektrický pohon v bezemisnom režime na jedno nabitieDruhým modelom, ktorý dbá o čistotu ovzdušia omnoho menej než prvý eHYBRID má označenie Arteon R, ide o benzínový motor 2.0 TSI naladený na výkon 235 kW/320 koní.

Pre bližšie informácie kontaktujte našich predajcov Volkswagen.