Akcia Volkswagen ID.5 a ID.5 GTX

Vydané:Akcia Volkswagen ID.5 a ID.5 GTX

ID.5 GTX so zľavou 24 510 € ihneď k odberu!

ID.5 Pro s výbavou LIMITED v hodnote 8 140 € zadarmo a s bonusom 3 000 €. Už od 48 390 €.

Úver s úrokom 4,49 % na vybrané vozidlá so skladovým bonusom.

 

Elektrický Volkswagen ID.5 s dojazdom až do 520 km!

Volkswagen ID.5 zaujme tvarom orientovaným na budúcnosť,ktorý kombinuje prednosti SUV

s aerodynamickou siluetou kupé - bez akýchkoľvek kompromisov.

 

Elegantná forma efektivity

S výkonným elektrickým pohonom a plynulou siluetou vytvára nové ID.5 modernú symbiózu SUV a kupé. S možnosťou "Over-the-Air" aktualizácií je pripravené predefinovať elektrickú mobilitu.

Elegantný dizajn exteriéru kupé

Nový ID.5 zaujme tvarom orientovaným na budúcnosť, ktorý kombinuje prednosti SUV s aerodynamickou siluetou kupé - bez akýchkoľvek kompromisov.

Inteligentné nabíjanie

ID.5 sa nabíja nielen rýchlo (až 135 kW (DC)), ale v budúcnosti aj inteligentne.

Priestranný dizajn interiéru

Inteligentne a veľkoryso navrhnutý interiér s otvoreným priestorom vám dáva viac slobody a priestoru na to, čo je pre vás dôležité.

Prezentujte sa v žiarivom svetle

Nový model ID.5 sa už na prvý pohľad prezentuje na želanie so skutočne exkluzívnym systémom: inovatívnymi svetlometmi IQ.LIGHT. Technológia Matrix umožňuje dlhodobú jazdu s diaľkovými svetlami bez oslňovania ostatných účastníkov cestnej premávky⁠. Medzi dizajnovo peknými Matrix LED svetlometmi a logom Volkswagen prechádza elegantný svetelný pás. To, čo robí dojem v predných partiách, nemôže chýbať ani vzadu: Súčasťou balíka sú voliteľné zadné 3D LED svetlá s animovanými brzdovými svetlami a integrovanými dynamickými smerovými svetlami, ktoré naznačujú smer plynulým dynamickým signálom.

Nebeské výhľady

Vďaka obrovskej sklenenej ploche, ktorá siaha takmer cez celú šírku strechy, je voliteľná panoramatická sklenená strecha sama o sebe dizajnovým prvkom, ktorý priťahuje pozornosť. Poskytuje ešte krajší výhľad z vozidla na nebo. Tónované sklo sa postará o príjemnú teplotu v interiéri. Slnečná roleta, ktorú môžete ovládať pohodlne pomocou hlasových pokynov, vás chráni pred ostrými slnečnými lúčmi. Alebo stačí povedať: ("Hi ID. Show me the stars.") a roleta sa otvorí.

Svetlo pre takmer každú náladu

Dodajte vášmu ID.5 viac individuality. Vyberte si z desiatich sériových farieb (ponuku farieb je na želanie možné rozšíriť na 30) a ponorte interiér do jemného svetla. Osvetlenie je integrované v palubnej doske, priehradke na mobilný telefón a vo dverách. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre chladnejšie alebo teplé svetlo - máte to vo svojich rukách.

Progresívna navigácia

V novom ID.5 máte všetko dôležité stále vo vašom zornom poli. Voliteľný head-up displej s rozšírenou realitou premieta dôležité informácie priamo do vášho zorného poľa na čelné sklo. Vďaka rozšírenej realite vnímate navigačné symboly na ceste v jazdnom pruhu presne tam, kde máte ísť alebo odbočiť. Do cieľa sa tak dostanete uvoľnenejšie, bez toho, aby ste museli odvrátiť pohľad z cesty.

Povedzte ID.5 „Hallo"

Sledujte cestu a pomocou intuitívneho hlasového ovládania jednoducho ovládajte napr. rádio, voliteľný navigačný systém alebo telefón. Jednoducho povedzte "Hallo ID." - a systém vám bude rozumieť. Hneď ako použijete hlasové ovládanie, reaguje ID. LIGHT spätnou väzbou na váš hlas. ID.5 komunikuje pomocou ID. LIGHT aj vizuálne a v kombinácii s navigačným systémom pomáha uvoľnene jazdiť v premávke. Vozidlo vás pozdraví a pokyny z infotainment systému a asistenčných systémov prekladá do svetelných signálov, ktoré vás uvoľnene prevedú premávkou A keď opustíte ID.5 ID LIGHT sa s vami rozlúči pozdravom prostredníctvom svetelných signálov.

Pre každú chvíľu správna pieseň

Používate Apple Music? Potom si svoju obľúbenú hudbu v novom ID.5 užite jednoducho priamo cez všestranný, voliteľný navigačný systém "Discover Pro" - cez smartfón alebo tablet. Stačí si stiahnuť aplikáciu a prihlásiť sa pomocou vašich existujúcich prístupových údajov, aby ste sa priamo cez displej navigačného systému dostali k svojmu účtu Apple Music a mohli streamovať milióny skladieb, exkluzívny obsah alebo najnovšie podcasty.

Určujúce. A aktuálne

Aktualizácie zvyšujú funkčnosť digitálnych systémov vo vašom ID.5. Vďaka bezdrôtovým aktualizáciám ich dokáže automaticky aktualizovať napríklad cez noc hneď, ako aktualizáciu potvrdíte vo vašom infotainment systéme. Takto budú systémy vo vašom ID.5 vždy aktuálne a vozidlo bude vybavené novými funkciami.

Toto vozidlo má nový zvuk

To, aký tichý je elektromobil, závisí výlučne od vozidla. Aby bola cestná premávka bezpečnejšia, je vaše ID.5 v interiéri tichšie až do rýchlosti 30 km/h a v exteriéri ho počuť o niečo zreteľnejšie. Chodci ho tak ľahšie zaregistrujú. Futuristická kompozícia podčiarkne jeho vizionársku identitu a zároveň slúži ako umelo generovaný zvuk vozidla, vďaka ktorému sú takmer tiché elektrické pohony akusticky rozpoznateľné pre chodcov a cyklistov.

Udržateľný výkon pre potešenie z jazdy

Nový ID.5 sa pri takmer každej jazde postará o vzrušujúci pocit. Pretože jeho elektromotor generuje svoju silu hneď od začiatku dynamicky a s maximálnym krútiacim momentom. A na ceste k menšej uhlíkovej stope vás posunie o veľký krok vpred.

Plne elektrické ID.5 s pohonom všetkých kolies

Trvalo pôsobivé

Dvojmotorový pohon všetkých kolies, atletický dizajn kupé a zrýchlenie, ktoré vám vyrazí dych: Zažite športový elektrický výkon v ID, ktorý hladko spája zodpovednú jazdu a radosť z jazdy.

Pre dobrodružstvá vo veľkom štýle - ID.5 GTX

Bez ohľadu na to, či vás to ťahá do pulzujúcej metropoly alebo do idylického horského krajiny: inovatívny dvojmotorový pohon všetkých kolies modelu ID.5 GTX vám umožní sa do cieľa dostať športovým spôsobom. Postarajú sa o to dva elektromotory, ktoré prostredníctvom jednostupňovej prevodovky poháňajú zadné a predné kolesá. Na rozdiel od konvenčného pohonu všetkých kolies neexistuje medzi nápravami žiadne mechanické spojenie. Dobrú trakciu a lepšie držanie stopy aj v sypkom alebo na klzkom teréne zabezpečuje exkluzívny jazdný režim Traction, ktorý optimálne prispôsobuje jazdné vlastnosti ID.5 GTX aktuálnemu povrchu vozovky. Pretože GTX nie je určený výhradne na jazdu po asfaltových cestách - ponúka výkon aj mimo nich.

ID.5 GTX je rovnako efektívny ako každé ID. a zrýchľuje ako GTI - pretože jeho elektromotory generujú svoju silu v plnom rozsahu krútiaceho momentu hneď od štartu. Aby ste mohli nechať stereotyp každodenného života za sebou, máte k dispozícii batériu s veľkou kapacitou umiestnenú v podlahe vozidla, ktorá sa postará o veľký dojazd a vyváženú jazdnú dynamiku.

Hra s kontrastmi

ID.5 GTX vám ponúka možnosť, aby zažiaril aj exteriér, napríklad vašou obľúbenou farbou. Tá vozidlu dodá celkom individuálnu črtu, zatiaľ čo voliteľný metalický lak "Kings Red" podčiarkne športový charakter progresívneho SUV. Jasný odkaz na rodinu modelov GTX sa ukrýva aj v hre farebných kontrastov. Pôsobivý vzhľad vozidla vytvára tiež čierna strecha spolu so strešnými lištami a rámom strechy v antracitovom odtieni.

Pre bližšie informácie kontaktujte našich predajcov Volkswagen.