Volkswagen Tiguan AllspaceAutá v akcii

Úver s úrokom 0% alebo financovanie na 1/3 a 1/4.

Pripravený ako výzvy.

Dlhý rázvor, voliteľne so 7 sedadlami a zaťažením prívesu až 2,5 tony. Tiguan Allspace umožňuje život v širších dimenziách. Pre všetkých, ktorí majú každý deň v pláne veľa záležitostí.

Exteriér: Sebavedomý dizajn do najmenšieho detailu

Tiguan Allspace má skvelý zmysel pre štýl: Už predné partie s výraznou maskou chladiča a elegantným svetelným podpisom jasne prezentuje prémiovú úroveň. Každé z voliteľných diskov z ľahkej zliatiny podčiarkuje jeho športovú dynamiku, zatiaľ čo mohutné zadné partie zvýrazňujú od výbavy Elegance tmavočervené zadné LED svetlá a súvislý svetelný pás. Celkový dojem z nového Tiguan Allspace svedčí o jeho charakteristickom charaktere SUV, takže môže s istotou niesť nápisy modelu "Tiguan", ako aj nápis "Allspace" na zadnej strane. Celkový dojem z modelu Tiguan Allspace potvrdzuje odvážny charakter SUV, vďaka čomu môže na zadných dverách hrdo niesť nápisy "Tiguan" a "Allspace".

IQ.LIGHT - Matrix LED svetlomety: Pre dynamický vzhľad bez oslňovania

Tiguan Allspace žiari v plnej kráse. Vďačí za to voliteľným1 IQ.LIGHT - Matrix LED svetlometom, ktoré sú tiež vybavené svetlami s odbočovacou funkciou a zahŕňajú dynamickú reguláciu diaľkových svetiel "Dynamic Light Assist": Jednotlivé LED segmenty sa pre rozdelenie svetla cielene zapínajú alebo vypínajú v závislosti od jazdnej situácie. Vďaka tomu jazdíte autom uvoľnene nielen vy, ale aj všetci vodiči pred vami a v protismere. Balík zahŕňa tiež: zadné LED svetlá a integrované dynamické smerové svetlá, ktoré naznačujú smer plynulým dynamickým signálom.

Interiér: Kombinácia digitálneho pohodlia s nadčasovým komfortom

Čisté tvary, exkluzívne dekory, veľkorysé usporiadanie - v modeli Tiguan Allspace môžete priestor nielen vidieť, ale aj cítiť. Napríklad keď sa posadíte na pohodlné sedadlá a uchopíte kožený multifunkčný volant. Pri pohľade do kokpitu si uvedomíte, že nastal digitálny vek. Dominujú tu displeje s vysokým rozlíšením a povrchy citlivé na dotyk, napríklad klimatizácia "Air Care Climatronic". Na zmenu rozhlasovej stanice alebo zadanie cieľa už nepotrebujete ani ruky, vďaka voliteľnému hlasovému ovládaniu stačí povedať vašu žiadosť.

Zašleme vám cenovú ponuku vozidla, ponuku financovania aj poistenia!


Kontakt

ARAVER Nitra

Topoľčianska 2A
949 01 Nitra

Telefón: 037 / 656 01 11
Fax:
Email: nitra@araver.sk

Ing. Jozef Balaško

vedúci predaja vozidiel VW


0911 600 253
jozef.balasko@araver.sk

Kontaktný formulár

PhDr. Matej Tkáčik

predaj vozidiel VW


0911 600 254
matej.tkacik@araver.sk

Kontaktný formulár

Jozef Chudý

Predaj osobných a úžitkových vozidiel VW


0910 222 082
jozef.chudy@araver.sk

Kontaktný formulár

ARAVER Trenčín

Niva 80
912 50 Trenčín Opatová

Telefón: 032 / 744 13 65
Fax:
Email: opatova@araver.sk

Peter Marušinec

vedúci predaja vozidiel VW


0903 826 157
peter.marusinec@araver.sk

Kontaktný formulár

Martin Chupáč

predaj osobných a úžitkových vozidiel VW


0903 594 951
martin.chupac@araver.sk

Kontaktný formulár

ARAVER Piešťany

Žilinská cesta 116
921 01 Piešťany

Telefón: 033 / 771 89 34
Fax:
Email: piestany@araver.sk

Kontaktný formulár
 

Mám viac ako 16 rokov a dobrovoľne súhlasím v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri pracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“) s tým, aby prevádzkovateľ A R A V E R a. s., M. R. Štefánika 26 912 50 Trenčín IČO:00679291 spracúval moje osobné údaje v rozsahu ktorý som dobrovoľne uviedol v kontaktnom formulári za účelom kontaktovania autoservisu. Súhlas je možné kedykoľvek elektronicky alebo písomne odvolať, platnosť súhlasu je udelená na obdobie 5 rokov odo dňa jeho poskytnutia. Osobné údaje budú poskytnuté sprostredkovateľom a tretím stranám, ktorých zoznam sa nachádza v nižšie spomínanej sekcii. Ako dotknutá osoba vyhlasujem a potvrdzujem, že som sa oboznámila so všetkými informáciami uvedenými v sekcii Informácie o ochrane osobných údajov a znením čl. 12 až čl. 23 Nariadenia GDPR. Uvedené informácie sú pre mňa zrozumiteľné a ich obsahu rozumiem.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.