Akcia Volkswagen Tiguan Allspace

Vydané:Autá v akcii

Akcia Volkswagen Tiguan Allspace

Tiguan Allspace ihneď k odberu so zľavou na vybrané skladové vozidlá až do výšky 10 530 €!

Pripravený ako výzvy.

Dlhý rázvor, voliteľne so 7 sedadlami a zaťažením prívesu až 2,5 tony. Tiguan Allspace umožňuje život v širších dimenziách. Pre všetkých, ktorí majú každý deň v pláne veľa záležitostí.

Exteriér: Sebavedomý dizajn do najmenšieho detailu

Tiguan Allspace má skvelý zmysel pre štýl: Už predné partie s výraznou maskou chladiča a elegantným svetelným podpisom jasne prezentuje prémiovú úroveň. Každé z voliteľných diskov z ľahkej zliatiny podčiarkuje jeho športovú dynamiku, zatiaľ čo mohutné zadné partie zvýrazňujú od výbavy Elegance tmavočervené zadné LED svetlá a súvislý svetelný pás. Celkový dojem z nového Tiguan Allspace svedčí o jeho charakteristickom charaktere SUV, takže môže s istotou niesť nápisy modelu "Tiguan", ako aj nápis "Allspace" na zadnej strane. Celkový dojem z modelu Tiguan Allspace potvrdzuje odvážny charakter SUV, vďaka čomu môže na zadných dverách hrdo niesť nápisy "Tiguan" a "Allspace".

IQ.LIGHT - Matrix LED svetlomety: Pre dynamický vzhľad bez oslňovania

Tiguan Allspace žiari v plnej kráse. Vďačí za to voliteľným1 IQ.LIGHT - Matrix LED svetlometom, ktoré sú tiež vybavené svetlami s odbočovacou funkciou a zahŕňajú dynamickú reguláciu diaľkových svetiel "Dynamic Light Assist": Jednotlivé LED segmenty sa pre rozdelenie svetla cielene zapínajú alebo vypínajú v závislosti od jazdnej situácie. Vďaka tomu jazdíte autom uvoľnene nielen vy, ale aj všetci vodiči pred vami a v protismere. Balík zahŕňa tiež: zadné LED svetlá a integrované dynamické smerové svetlá, ktoré naznačujú smer plynulým dynamickým signálom.

Interiér: Kombinácia digitálneho pohodlia s nadčasovým komfortom

Čisté tvary, exkluzívne dekory, veľkorysé usporiadanie - v modeli Tiguan Allspace môžete priestor nielen vidieť, ale aj cítiť. Napríklad keď sa posadíte na pohodlné sedadlá a uchopíte kožený multifunkčný volant. Pri pohľade do kokpitu si uvedomíte, že nastal digitálny vek. Dominujú tu displeje s vysokým rozlíšením a povrchy citlivé na dotyk, napríklad klimatizácia "Air Care Climatronic". Na zmenu rozhlasovej stanice alebo zadanie cieľa už nepotrebujete ani ruky, vďaka voliteľnému hlasovému ovládaniu stačí povedať vašu žiadosť.

Zašleme vám cenovú ponuku vozidla, ponuku financovania aj poistenia!

Pre bližšie informácie kontaktujte našich predajcov Volkswagen.