Nové Polo v predajiNové Polo s Maxi Bonusom 1 000€ už od 13 190€!

Kto hovorí, že od malého auta nemôžete očakávať veľké funkcie? Objavujte progresívny dizajn a inteligentné technológie v novom modeli Polo.

Nové Polo má množstvo unikátnych vlastností. Tu sú tri z nich:

IQ.DRIVE Travel Assist

Udržuje vás v pruhu. A v odstupe od ostatných.

IQ.LIGHT LED Matrix svetlomety

Určite vás nadchnú.

Digital Cockpit

Všetko dôležité máte v zornom poli.


Dizajn

IQ.LIGHT LED Matrix svetlomety

Nové Polo možno už na prvý pohľad rozpoznať podľa skutočne špičkového voliteľného1 systému: inovatívnych svetlometov IQ.LIGHT - LED Matrix. Technológia Matrix umožňuje dlhodobú jazdu s aktívnymi diaľkovými svetlami bez toho, aby oslňovali ostatných účastníkov cestnej premávky.2 To, čo vpredu urobí dojem, nesmie chýbať vzadu: balík zahŕňa voliteľné zadné LED svetlá s animovanými brzdovými svetlami a integrované dynamické smerové svetlá, ktoré naznačujú smer plynulým dynamickým signálom.

Exteriér

Vďaka kompaktným rozmerom a sviežim exkluzívnym dizajnovým prvkom prezentuje Polo svoju osobnosť na prvý pohľad. Zvlášť nápadný je nový dizajn predných partií s voliteľnou svetelnou LED lištou, ktorá je umiestnená medzi svetlometmi IQ.LIGHT - LED Matrix. Ak sa pozriete bližšie, zistíte, že individuálny nie je len výber farieb. Každá zo štyroch výbav modelu Polo, Life, Style alebo R-Line boduje svojimi vlastnými prvkami. Napríklad dekoračnými chrómovými akcentmi a ďalšími voliteľnými prvkami, ako je strecha v kontrastnom odtieni alebo svetlá do hmly. Ktorý je váš favorit?

Disky

S ktorou kombináciou pneumatík a diskov by vaše Polo vyzeralo najlepšie, je vec vkusu. Sme si však istí, že sa rozhodnete správne.

Interiér

Interiér a exteriér, ktorý vám vyrazí dych. Nové Polo už v štandarde zaujme širokou ponukou už pri sériovej výbave, napríklad prehľadným digitálnym prístrojovým panelom Digital Cockpit, osviežujúcou klimatizáciou a rádiom "Composition" s digitálnym rozhlasovým príjmom DAB+ a rozhraním pre mobilné telefóny. V ponuke je toho oveľa viac, tak prečo sa obmedzovať? Možno hľadáte funkcie ako digitálny prístrojový panel Digital Cockpit Pro s možnosťou individualizácie, klimatizáciu "Climatronic" s ovládaním prostredníctvom dotykových plôch alebo ambientné osvetlenie. Žiadny problém, v závislosti od výbavy sú buď súčasťou sériovej výbavy alebo sú dostupné na želanie. Stačí si pozrieť ponuku výbav Polo, Polo Life, Polo Style a Polo R-Line.

Panoramatické výklopné a posuvné strešné okno

Vďaka obrovskej sklenenej ploche, ktorá siaha takmer cez celú šírku strechy, je voliteľné elektrické panoramatické výklopné a posuvné strešné okno pozoruhodným prvkom, ktorý priťahuje pohľady. V interiéri zabezpečuje viac svetla, ale ešte krajší je ničím nerušený výhľad na oblohu. A otvorené vpustí dovnútra slnečné lúče a čerstvý vzduch. Koľko si z toho chcete užiť, sa rozhodnete sami: strešné okno môžete zdvihnúť alebo úplne otvoriť. A tónované sklá a kvalitná roleta sa postarajú o príjemnú teplotu aj pri silnom slnku.

Digitálny komfort

Digitálny prístrojový panel Digital Cockpit

Digitálny prístrojový panel Digital Cockpit vám na 20,32 cm (8") farebnom displeji s vysokým rozlíšením sériovo3 zobrazí klasické funkcie ako rýchlomer a počítadlo kilometrov. Pri digitálnom prístrojovom paneli Digital Cockpit Pro4 si na 26,04 cm (10,25 palca) displeji môžete zvoliť funkcie podľa individuálnych preferencií. Napríklad si vyberiete zobrazenie asistenčných systémov alebo kombináciu navigačnej mapy a médií - v príťažlivej grafike a s animáciami.

Rádio a navigácia

Už ste počuli? Rádio "Composition"1 s 15,5 cm (6,5") displejom sa v modeli Polo postará o nepretržitú zábavu. Niet sa čomu čudovať, koniec koncov zahŕňa digitálny rozhlasový príjem DAB+, dva USB sloty typu C a rozhranie pre pripojenie mobilného telefónu. Rádio "Ready 2 Discover" je štandardom od výbavy Style alebo dostupné na želanie. Disponuje nielen farebným TFT displejom s uhlopriečkou 20,3 cm (8"), ale aj možnosťou aktualizácie prostredníctvom funkcie "We updrage"5 a prostredníctvom online obchodu ("In-Car-Shop") možno v budúcnosti doplniť funkciu navigácie. Ak chcete mať navigáciu k dispozícii hneď od začiatku, môžete sa rozhodnúť pre navigačný systém "Discover Media" vrátane funkcie "Streamovanie & internet"6 s 20,3 cm (8") displejom alebo "Discover Pro" vrátane funkcie "Streamovanie & internet"6 s 23,5 cm (9,2") displejom.

Hlasové ovládanie

Vďaka intuitívnemu hlasovému ovládaniu môžete pomocou vášho hlasu ovládať rádio, telefón a voliteľnú navigáciu vo vašom modeli Polo. Pomocou hlasových pokynov môžete vyhľadať správnu rozhlasovú stanicu, príslušnú položku v adresári alebo telefónne číslo. A s voliteľnou funkciou online hlasového ovládania7 od We Connect Plus8 vám nové Polo rozumie ešte lepšie. Online si môžete napríklad zvoliť obľúbenú hudbu alebo intuitívne ovládať zadanie cieľa v navigácii.


IQ.DRIVE

IQ.DRIVE Travel Assist

Ak sa rozhodnete pre funkciu IQ.DRIVE Travel Assist9, bude Polo disponovať kapacitným volantom: Vďaka citlivému povrchu dokáže sám rozpoznať, či máte volant fyzicky "v rukách". Cestovný asistent IQ.DRIVE Travel Assist zabezpečuje mimoriadne komfortnú jazdu tým, že vás podporuje pri monotónnych a únavných jazdných situáciách10. IQ.DRIVE Travel Assist udržuje rýchlosť a vozidlo v jazdnom pruhu pričom zohľadňuje vzdialenosť od vozidiel pred vami10, hlavne na diaľnici a cestách prvej triedy.

Adaptívny tempomat ACC Asistent zmeny jazdného pruhu "Side Assist"

Na želanie dodávaný adaptívny tempomat ACC11 pomáha udržovať nastavený komfortný odstup od vpredu idúceho vozidla12 a to až do vami prednastavenej maximálnej rýchlosti (bis 210 km/h). V dopravnej zápche dokáže Polo automaticky zabrzdiť a opäť sa rozbehnúť (s voliteľnou automatickou prevodovkou DSG). V kombinácii s voliteľným navigačným systémom je ACC rozšírený o funkciu prediktívnej regulácie rýchlosti a asistenciu pri jazde v zákrutách.13 Systém rešpektuje maximálnu povolenú rýchlosť a vy sa tak vyhnete jej prekročeniu.12 ACC navyše na základe údajov z navigačného systému prispôsobuje rýchlosť pri prejazde zákrutami, križovatkami (odbočovanie) a kruhovými objazdami.

Parkovací asistent "Park Assist" vrátane parkovacích senzorov

Polo s voliteľným parkovacím asistentom "Park Assist"14 vám povie, či je parkovacie miesto dostatočne veľké a tiež samostatne zaparkuje15. Vy ovládate spojku, plyn a brzdu. On urobí zvyšok.

  • senzory vyhľadávajú vhodné parkovacie miesto (max. do 40 km/h)

  • pozdĺžne parkovacie miesta vhodné na zaparkovanie musia mať minimálne dĺžku vozidla plus 80 cm pre manévrovací priestor a na vyparkovanie je potrebných min. 25 cm pred a za vozidlom

  • priečne parkovacie miesta musia mať odstup min. 35 cm z oboch strán

Asistent zmeny jazdného pruhu "Side Assist"

Asistent zmeny jazdného pruhu "Side Assist" upozorní pomocou LED ukazovateľa vo vonkajších spätných zrkadlách na iné vozidlá v mŕtvom uhle alebo vozidlá pohybujúce sa vo vzdialenosti až 50 metrov za vami.16 Ak pred zmenou jazdného pruhu zapnete smerové svetlo, dokáže systém prepočítať, či pre vás niektoré z vozidiel za vami vzhľadom na jeho polohu a rýchlosť predstavuje nebezpečenstvo - a nápadným blikaním vás na to upozorní.

Kontakt

ARAVER Piešťany

Žilinská cesta 116
921 01 Piešťany

Telefón: 033 / 771 89 34
Fax:
Email: piestany@araver.sk

Araver Nitra

Topoľčianska 2A
949 01 Nitra

Telefón: 037 / 656 01 11
Fax:
Email: nitra@araver.sk

Ing. Jozef Balaško

vedúci predaja vozidiel VW


0911 600 253
jozef.balasko@araver.sk

Kontaktný formulár

Dušan Gála

predaj osobných a úžitkových vozidiel VW


0911 600 169
dusan.gala@araver.sk

Kontaktný formulár

PhDr. Matej Tkáčik

predaj vozidiel VW


0911 600 254
matej.tkacik@araver.sk

Kontaktný formulár

ARAVER Trenčín

Nivy 80
912 50 Trenčín Opatová

Telefón: 032 / 744 13 65
Fax:
Email: opatova@araver.sk

Peter Marušinec

vedúci predaja vozidiel VW


0903 826 157
peter.marusinec@araver.sk

Kontaktný formulár

Martin Chupáč

predaj osobných a úžitkových vozidiel VW


0903 594 951
martin.chupac@araver.sk

Kontaktný formulár
Kontaktný formulár
 

Mám viac ako 16 rokov a dobrovoľne súhlasím v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri pracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“) s tým, aby prevádzkovateľ A R A V E R a. s., M. R. Štefánika 26 912 50 Trenčín IČO:00679291 spracúval moje osobné údaje v rozsahu ktorý som dobrovoľne uviedol v kontaktnom formulári za účelom kontaktovania autoservisu. Súhlas je možné kedykoľvek elektronicky alebo písomne odvolať, platnosť súhlasu je udelená na obdobie 5 rokov odo dňa jeho poskytnutia. Osobné údaje budú poskytnuté sprostredkovateľom a tretím stranám, ktorých zoznam sa nachádza v nižšie spomínanej sekcii. Ako dotknutá osoba vyhlasujem a potvrdzujem, že som sa oboznámila so všetkými informáciami uvedenými v sekcii Informácie o ochrane osobných údajov a znením čl. 12 až čl. 23 Nariadenia GDPR. Uvedené informácie sú pre mňa zrozumiteľné a ich obsahu rozumiem.