Novinka! Škoda GO - značková autopožičovňa v mobile.

Vydané:

Novinka! Škoda GO - značková autopožičovňa v mobile.

Požičajte si auto priamo od autorizovaného predajcu Škoda! 

Požičajte si vozidlo, aké sa vám práve hodí a na tak dlho, ako potrebujete! So značkovou autopožičovňou v mobile Škoda GO na nič nečakáte. Stiahnite si appku, vyberte si model a vyzdvihnite vozidlo priamo u nás.

Potrebujete auto na rodinný výlet,pre firmu, alebo sa chystáte objavovať svet? S appkou Škoda GO si požičiate  také auto, aké sa vám hodí. Stiahnite si appku,vyberte si z nových modelov Škoda, vyzdvihnite auto bez čakania. V ponuke na zápožičku sú výhradne autá mladšie ako 9 mesiacov, ktoré si môžete požičať ako súkromný, tak i firemný zákazník.

Nové autá a jednoduchý proces

Škoda GO spája ľudí, ktorí hľadajú auto na zápožičku, s autorizovanými predajcami značky Škoda, a umožňuje im okamžite a jednoducho prenajať si vozidlo priamo od predajcu. To znamená široký výber z množstva najnovších modelov a záruku, že každé auto je ako nové. V každej autopožičovni je navyše k dispozícii odborník, ktorý garantuje kvalitu a spoľahlivosť vozidla.

Auto je možné si zapožičať na akýkoľvek časový úsek – či už na rýchle vybavovanie vecí po meste, pracovné stretnutie alebo na dlhšiu cestu za dobrodružstvom. Službu môžu využiť aj podnikatelia a firmy - napríklad ako alternatívu mobility počas doby, kedy je „primárne“ vozidlo v servise. Na rozdiel od tradičných autopožičovní je zásadnou výhodou fakt, že pri využití služby nie je potrebná kreditná karta - zápožičku môžete potvrdiť a zaručiť aj debetnou kartou. Navyše, vozidlo si môže zapožičať vodič už od 18 rokov veku.

Celý proces je zároveň veľmi jednoduchý a prevažne digitálny, čím sa celý proces ešte viac zefektívňuje a zrýchľuje. Prvým krokom je stiahnutie mobilnej aplikácie Škoda GO do smartfónu. Po registrácii si vyberiete z aktuálne dostupných áut, ktoré je možné filtrovať podľa viacerých parametrov vrátane miesta vyzdvihnutia. Posledným krokom je prevzatie u zvoleného predajcu na presne zvolený čas.

Škoda GO nájdete v našich prevádzkach:

PNG Location Transparent Location.PNG Images. | PlusPNG  ARAVER Piešťany
PNG Location Transparent Location.PNG Images. | PlusPNG  PRVÝ TRENČIANSKY AUTOSERVIS
PNG Location Transparent Location.PNG Images. | PlusPNG  PRVÝ NOVOMESTSKÝ AUTOSERVIS