Kia Sportage teraz už za 18 990€ !

Príďte si po svoju novú Kiu ešte dnes!

Viac

Nová Kia RIO v predaji

už od 10 490€!

Viac

Kia Motors je taká zlatá ako olympijský víťaz Matej Tóth

Vďaka spoločnosti Kia Motors Sales Slovensko, ktorá je výhradným distribútorom automobilov značky Kia na Slovensku a aplikácii Uber nemusíte v termíne od 19. do 21. októbra 2016 urobiť ani krok. Po Bratislave bude totiž jazdiť 10 hybridných crossoverov Kia Niro, ktoré vám budú k dispozícii od 8:00 do 18:00 a v rámci Bratislavy vás s radosťou odvezú kamkoľvek si poviete. Kia Niro vás očarí praktickosťou a priestrannosťou crossoveru v kombinácii s nízkou spotrebou paliva vďaka modernému hybridnému pohonu.

Kombináciu praktických vlastností crossovera so štýlovým a moderným dizajnom a nízkymi prevádzkovými nákladmi vďaka novému vysoko efektívnemu hybridnému pohonu si dokonca môžete vyskúšať sami a odviezť sa v novej Kia Niro, kam budete v rámci Bratislavy potrebovať.

Ako to bude prebiehať?

Cez váš smartfón a aplikáciu Uber (v prípade, že ešte nie ste registrovaný, cez link  https://get.uber.com/go/nirouber sa môžete zaregistrovať) si budete môcť zvoliť buď štandardný odvoz alebo odvoz novou Kia Niro - ak si vyberiete odvoz s Kia Niro, príde po vás unikátny hybridný crossover Kia Niro. Počas jazdy v rámci Bratislavy si užijete túto ekologickú, pohodlnú a zároveň dynamickú novinku, nabitú množstvom smart technológii. Ak si urobíte fotku na pamiatku zo svojej prvej jazdy hybridnou Kia Niro a zavesíte ju na Kia Facebook, alebo na svoj Instagram s #NiroUber, budete zaradený do súťaže a máte možnosť vyhrať Kia Niro na celý týždeň a večeru so zlatým olympijským víťazom v chôdzi na 50 km, Matejom Tóthom, ktorý ako prvý využil možnosť odviesť sa novou Kia Niro. Video z jeho jazdy si môžete pozrieť tu: https://youtu.be/2upFg6C1WPc

Matej Tóth je tvárou aktivity Niro Uber

Angažovať takú osobnosť ako Matej Tóth sa značka Kia rozhodla nielen kvôli dlhodobej spolupráci, ale aj kvôli synergii s kampaňou na model Kia Niro, ktorá aktuálne prebieha v médiách s názvom „Ja som Hybrid“. Matej Tóth dokonale spája zdanlivo nespojiteľné - ako vyštudovaný žurnalista dokázal svoju profesiu skĺbiť s náročnou kariérou úspešného športovca, čím jasne deklaruje, že je novinár a športovec v jednom: rovnako ako nová Kia Niro - hybrid, ktorý predstavuje dokonalé vyváženie medzi mestským crossoverom na každodenné jazdenie do práce a úsporným, no dynamickým hybridom na dlhé výlety.

Mohlo by Vás zaujímať:

Akcia Kia Niro

V prípade akýchkoľovek otázok neváhajte kontaktovať našich predajcov.

Kontakt

AutoMarket Trenčín

M.R Štefánika 26
912 50 Trenčín

Telefón: 032 / 743 02 78
Fax: 032 / 743 19 24
Email: info@kiaautomarket.sk

Vladimír Drobný

predaj vozidiel KIA

Mária Gašpieriková

predaj vozidiel KIA

Kontaktný formulár